Grabowski.Contract.Icon

Po wczorajszej ceremonii ważenia przed galą M-1 Challenge 39 najlepszy polski ciężki – Damian Grabowski (MMA 17-1, #1 w Rankingu PL) oraz czołowy rosyjski średni – Vyacheslav Vasilevsky (MMA 18-2) oficjalnie złożyli podpisy pod swoimi kontraktami z organizacją M-1 Global. Rosjanie pierwszą informację o występie opolanina na dzisiejszej gali w Moskwie opublikowali już 17 kwietnia. Nieco ponad tydzień później, a na dzień przed pojedynkiem „Polskiego Pitbulla” na gali MMA Attack 3 dowiedzieliśmy się o pierwszym rywalu reprezentanta Lutadores Opole, Litwinie Tadasie Rimkeviciusie.

Na chwilę obecną nie znamy jeszcze szczegółów kontraktu, ale w styczniu podczas wywiadu dla naszego portalu zawodnik z Opola wspominał o ofercie trzech ekstrawalk w 2013 roku na ringu największej rosyjskiej organizacji.

Grabowski.Sign

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.