Lyoto Machida odniósł kolejne zwycięstwo w klatce Bellatora, na gali o numerze 222 Brazylijczyk znokautował Chaela Sonnena w drugiej rundzie za pomocą latającego kolana i ciosów w parterze.

Chael Sonnen od początku walki odważnie ruszył do przodu, szybko łapiąc klincz. Machida został przyciśnięty plecami do siatki, ale Brazylijczykowi udało się rozerwać uchwyt. Chael nieustannie napierał do przodu, udało mu się rzucić Lyoto o ziemię i wpiąć za plecy. Amerykanin nie utrzymał jednak tej pozycji i zawodnicy wrócili do klinczu pod siatką, gdzie dominującą pozycję zajął ponownie Sonnen. Lyoto po chwili znów zerwał chwyt i trafił Chaela potężnym kopnięciem na korpus. Po chwili Brazylijczyk zaatakował latającym kolanem, po którym Sonnen poleciał na deski. Lyoto doskoczył do rywala z kolejnymi ciosami, ale nie udało mu się zakończyć walki przed czasem. Sonnen doszedł do siebie, a Machida kontrolował sytuację z górnej pozycji. Były mistrz UFC zaatakował kolejną serią kilkudziesięciu ciosów, po których sędzia ringowy był blisko przerwania walki, ale ostatecznie Chaelowi udało się dotrzeć do gongu kończącego pierwszą odsłonę tego starcia.

Na początku drugiej rundy Chael Sonnen ponownie szybko skrócił dystans i zamknął swojego rywala pod siatką. Machida jednak świetnie skontrował i po raz kolejny powalił Amerykanina na ziemię za pomocą latającego kolana. Po serii ciosów w parterze sędzia przerwał pojedynek.

W wywiadzie po walce Chael Sonnen ogłosił zakończenie sportowej kariery.

 

 

12 KOMENTARZE

  1. Jestem fanem Szejla ale kurwa jak on chujowo tu zawalczył xD Jak wychodził do 2 rundy to wiedziałem, że zaraz znowu to kolano wejdzie.

  2. To jednak prawda, że mądrość w arenie walki oraz doświadczenie są na wagę właśnie takich rozwiązań konfrontacji.

    Piękne zwycięstwo Profesora Smoka.

    Z poszanowaniem dla takich mądrych głów MMA.:redford:

  3. Jestem fanem Szejla ale kurwa jak on chujowo tu zawalczył xD Jak wychodził do 2 rundy to wiedziałem, że zaraz znowu to kolano wejdzie.

    Szejl zawsze chujowo walczył:fjedzia:

  4. Pisałem już przed walką że kurs 1.5 u buków na Machidę to darmowy hajs , to było oczywiste że Smok który przeżywa swoją drugą młodość w Bellatorze wyśle tego starego przemądrzałego teoretyka na emeryturę :conorsalute:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.