Lyoto Machida, który zdecydował się na przejście z UFC do Bellatora, poinformował o kulisach tego transferu. Brazylijczyk wyjawił, że UFC wyrównało ofertę Scotta Cokera, ale nie mógł już się zgodzić na propozycję największej organizacji na świecie.

Skontaktowałem się z Bellatorem i zaoferowali mi kontrakt, którego nie mogłem odrzucić. Jestem człowiekiem honoru, dlatego kiedy UFC wyrównało ich ofertę już nie było odwrotu. Scott Coker spytał się mnie ile chciałbym dostać za walkę. Potem powiedział: „Lyoto, czy jeśli ci tyle dam, to przejdziesz do Bellatora?”. Zgodziłem się. Opowiedziałem o wszystkim UFC, a oni zaoferowali mi tyle samo pieniędzy. Ja już jednak dałem słowo Scottowi Cokerowi i Bellatorowi. Nigdy nie łamię danego słowa, to jedna z moich zasad. Jeśli coś mówię, to już muszę to zrobić.

Lyoto Machida został jedną z największych gwiazd MMA, którzy postanowili zamienić UFC na Bellatora. Scott Coker ujawnił, że Brazylijczyk planuje występować zarówno w kategorii średniej i półciężkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.