Lyoto Machida, który zdecydował się na przejście z UFC do Bellatora, poinformował o kulisach tego transferu. Brazylijczyk wyjawił, że UFC wyrównało ofertę Scotta Cokera, ale nie mógł już się zgodzić na propozycję największej organizacji na świecie.

Skontaktowałem się z Bellatorem i zaoferowali mi kontrakt, którego nie mogłem odrzucić. Jestem człowiekiem honoru, dlatego kiedy UFC wyrównało ich ofertę już nie było odwrotu. Scott Coker spytał się mnie ile chciałbym dostać za walkę. Potem powiedział: „Lyoto, czy jeśli ci tyle dam, to przejdziesz do Bellatora?”. Zgodziłem się. Opowiedziałem o wszystkim UFC, a oni zaoferowali mi tyle samo pieniędzy. Ja już jednak dałem słowo Scottowi Cokerowi i Bellatorowi. Nigdy nie łamię danego słowa, to jedna z moich zasad. Jeśli coś mówię, to już muszę to zrobić.

Lyoto Machida został jedną z największych gwiazd MMA, którzy postanowili zamienić UFC na Bellatora. Scott Coker ujawnił, że Brazylijczyk planuje występować zarówno w kategorii średniej i półciężkiej.

15 KOMENTARZE

 1. panowie wyzej, jak dostac zolta kartke??????????????????????? jak cos to potrafie byc niegrzeczny

  To jest żółta koszulka lidera :conorwalk:

 2. No taki honor to ja rozumiem, jak prawdziwy samujaj. Zwrocic sie o lepsza oferte do konkurencji pracodawcy, isc do pracodawcy z info ze sie dostalo taka oferte, gdy pracodawca tylko wyrownuje to chuj ide do konkurencji bo latwiej i dodatkowy hajs od takich sponsorow jak np. Venum. Prawdziwie Bushido zaiste :korwinlaugh::tellmemore::waldeklaugh::juanlaugh:

 3. No taki honor to ja rozumiem, jak prawdziwy samujaj. Zwrocic sie o lepsza oferte do konkurencji pracodawcy, isc do pracodawcy z info ze sie dostalo taka oferte, gdy pracodawca tylko wyrownuje to chuj ide do konkurencji bo latwiej i dodatkowy hajs od takich sponsorow jak np. Venum. Prawdziwie Bushido zaiste :korwinlaugh::tellmemore::waldeklaugh::juanlaugh:

  faktycznie

  :juanlaugh:

 4. Juras vs Dragon, co to by była za walka. Sportowo totalny mismatch, ale za to dwóch gości z zasadami. Na koniec pewnie nawet te wynegocjowane w bólach gaże rozdaliby potrzebujacym.

 5. I tyle w temacie

  Ale PRowo dobrze rozegrane, dotrzymał słowa, mimo, że dostał ofertę z UFC, człowiek honoru…

  W sumie się nie dziwię bo w UFC by miał dodatkowo USADA na karku, a tak nawet cięcia wagi będzie miał lżejsze,jeśli pieniądze te same to wybór był prosty.

 6. Lyoto już dwoje w poważnym MMA zrobił, teraz czas na odcinanie kuponów w geriatorze – i dobrze :fjedzia:

 7. Ale PRowo dobrze rozegrane, dotrzymał słowa, mimo, że dostał ofertę z UFC, człowiek honoru…

  W sumie się nie dziwię bo w UFC by miał dodatkowo USADA na karku, a tak nawet cięcia wagi będzie miał lżejsze,jeśli pieniądze te same to wybór był prosty.

  Cięcia wagi i Usadą miał proste. Jeśli skupi się na walkach w Lhw, to nie będzie musiał ścinać nic. A do średniej ścinał 10 funtów. Dodatkowo tutaj ma większe pieniądze od sponsorów, i ma szanse zdobyć pas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.