I bardzo dobrze, nie ma nic gorszego niż kolejny zawodnik pokroju Tito Ortiza który święcie wierzy że jest „ekscytującym fighterem” z „światowej klasy stójką”.

Oto co w wywiadzie dla Tatame powiedział Machida. Rispect:

Tatame: Wielu krytyków z USA mówi że jesteś świetnym fighterem, ale jeśli zdobędziesz pas mistrza to nie będzie to dobre pod względem marketingu. Co myślisz?

Lyoto: Zgadzam się, ci goście mają rację. Np. Wanderlei jest doświadczony i ma bardzo agresywny styl który łatwo jest wypromować. To jest gość który załatwia sobie walki, ale ja nie mogę zmienić swojego stylu. Mogę to zrekompensować w inny sposób, moją techniką i historią mojego życia, rodziną, to jest wszystko prawdziwe. Wiem że mogę być lepszy w tej części (agresywnej walce) ale nie mogę zmienić swojego stylu. Mogę spróbować poprawić technikę i być bardziej agresywny. Wiem że pokazując pracę jaką wykonałem to dostanę szansę walki o pas mistrza.

I jeszcze wypasiony kawałek o Danie White podczas walki Tito – Machida

Tatame: Coś się wydarzyło za kulisami UFC? Dana White miał problemy z Ortizem…Mówił coś o twoim zwycięstwie?

Lyoto: Powiedział że bardzo mu sie podobało. Powiedziałem że dałem z siebie wszystko a on był zadowolony. Powiedział też że prawie zwymiotował kiedy Tito założył trójkąt, ale poczuł się lepiej kiedy zobaczył że uciekam. W tej walce było dużo emocji, spoczywała na mnie duża odpowiedzialność. Około 30 minut przed walką Dana White przyszedł do mojej szatni i pozdrowił mnie. Spoczywała na mnie duża presja. Czułem że on mi kibicuje, ale wiedziałem że publiczność będzie za Tito. Na koniec walki zostałem wygwizdany.

112 KOMENTARZE

 1. hehehe na pocieche dla lyotto…ja w chacie klaskałem heheheh nie gwizdałem;)

 2. ’Na koniec walki zostałem wygwizdany.’
  zabawna koncowka ;]

 3. Odnośnie zamulania rady mogą być takie:
  1. UFC przygotowuje na walki Lyoto taki mini oktagonik
  2. Lyoto przed walką zakłada kalosze wylane betonem
  3. Lyoto sam a przeciwników dwóch…lub trzech

  A tak poważnie całkiem możliwe, że UFC po prostu się go pozbędzie…oczywiście to ostateczność.
  Przed tym zapewne spróbują wywrzeć na nim presję odnośnie pewnych zmian w stylu walki. Tak jak to zostało trafnie ujęte sam Lyoto wie że zamula więc miejmy nadzieję, że wypracuje jakiś wariant zadowalający wszystkie strony 🙂

 4. do Buubu: „Wanderlei by go zdeptal w walce….” nie byłbym tego taki pewien, bardzo lubie Wanda za jago „agressive style” ale Lyoto jest świetny technicznie, jego każdy ruch jest dokładnie przemyślany i za każdym razem dochodzi do celu. Walka miedzy nimi na pewno nie odbywała by sie w parterze a w stójce co jest bardziej ekscytujące i na pewno byłaby bardzo ciekawa…. pzdr

 5. Nic nie trzeba zmieniać, trzeba po prostu wystawiać go do walki z bardzo trudnymi przeciwnikami – nawet tu w komentarzach dużo osób pisze, że Wand by go zniszczył albo że Chuck by go zniszczył…zobaczmy! Niech go wystawią i sprawdzą! Nie za bardzo rozumiem to przekonanie, że on to właściwie już jest kłopotem dla UFC bo będzie nudnym mistrzem itd. Równie dobrze może być tak, że dostanie baty od kilku naprawdę świetnych gości z tej dywizji, z którymi jeszcze nie walczył (Rampage, Wand, Chuck, Shogun).
  Jedyne wyjście z sytuacji, to dać mu dużo walczyć z najtrudniejszymi przeciwnikami. Bo póki co jeszcze nie został tak naprawdę przetestowany na najwyższym poziomie. Z całym szacunkiem, Tito Ortiz to nie jest najwyższy poziom.

 6. Nie bardzo rozumiem te slowa na temat Silvy. ”To jest gosc który zalatwia sobie walki, ale ja nie moge zmienic swojego stylu”

 7. Ja to odebrałem tak, że Wand swoim agresywnym stylem „załatwia” sobie kolejne walki bo ludzie po prostu chcą go oglądać.

 8. Dla mnie też mógłby nic nie zmieniać…a oprócz umiejętności cenię go za to, że jest z niego inteligentny i normalny chłop a nie wydziarana kukła z pomalowanymi pazurami…
  Lyoto do spółki z Andersonem dobitnie udowadnia fajterom UFC, że wcale nie są na tak wysokim poziomie jak chcieliby aby sądzono – ten kubeł zimnej wody wprowadza klimat ogólnej konsternacji…i to jest chyba w tym wszystkim najlepsze.
  Jedna kluczową rolę odgrywa publika…za bilety i ppv płacić trzeba…a podliczaniem UFC zajmuje się świetnie.
  Tamtejszy przeciętny zjadacz hamburgerów nie do końca rozumie, na czym polega kunszt Machidy… Nie doceniają go – od pewnego czasu daje się słyszeć pomruki niezadowolenia.
  Na marginesie jeśli A. Silva na poważnie przejdzie do LHW nie widzę za bardzo opcji na pozostanie Dragona.
  Na szczęście są ( a także właśnie powstają ) inne miejsca, które go zapewne chętnie ugoszczą.
  Czas pokaże czy UFC posiada sensowny plan w tym rozdaniu.

 9. @Wojtekk
  nie bardzo rozumiem to zdanie, że Lyoto i Anderson udowadniają fajterom UFC, że wcale nie są na tak wysokim poziomie jak chcieliby aby sądzono. To Silva i Machida nie są zawodnikami UFC?

  Jestem pewien, że UFC nie zwolni Machidy, Dana ma u niego dług wdzięczności za Tito, a publika prędzej czy później się do niego przekona

 10. Ogólnie dziwi mnie przekonanie ludzi … Lyoto wygrywa, jest dobry … to teraz niech zmieni styl walki pod publikę … eee ? To tak jakby mówić Wandowi żeby walczył jak Lyoto … Wand jest znany z agresywności, Lyoto ma być mistrzem technicznym … tyle … a nie zmieniać jego styl …

 11. Cinoslaw – dokładnie! i najlepiej niech te style się spotkają w klatce 🙂 niech walczą i pokazują kto jest lepszy

 12. Otóż Lyoto Machida pokazuje że w przekrojowej walce wręcz liczy się to dzięki czemu słabiutki homo – sapiens wykończył konkurenta silnego neandertalczyka czyli inteligencja.
  Dobry zawodnik wie że czym kończy się agresywny styl bez odrobiny inteligencjo i zimnej krwi w walce. Kończy się on nokautem.
  Lyoto Machida ma dobry styl wykorzystuje takie swoje atuty jak szybkość, zwinność i technikę. Wiadomo ze nie wda się w wymianę ciosów. Ale czy Tomasz Adamek podczas ostatniej walki nie wykończył w podobnym stylu swojego agresywniejszego przeciwnika?????
  W walce liczy się skuteczność jeśli a styl Lyoto Machida okazał się skuteczny na agresywnego Tito.

 13. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 14. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 15. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 16. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 17. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 18. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 19. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 20. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 21. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 22. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 23. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 24. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 25. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 26. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 27. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 28. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 29. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 30. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 31. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 32. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 33. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 34. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 35. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 36. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 37. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 38. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 39. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 40. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 41. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 42. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 43. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 44. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 45. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 46. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 47. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 48. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 49. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 50. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 51. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 52. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.