Luke Rockhold jest niezwykle pewny siebie przed debiutem w kategorii półciężkiej. W przeszłych wywiadach były mistrz kategorii średniej UFC nawoływał, że w nowej dla siebie dywizji będzie bardzo mocny. Teraz, w wywiadzie ze swoim kolegą, Mikiem Swickiem, przekonywał, iż nie będzie miał on problemu w pojedynku z Polakiem, Janem Błachowiczem.

Rozjadę tego skur*iela. Nie poddaję ostatnio przeciwników, ale odbieram im chęć do życia. Mam dobre przeczucie. To będzie fajna walka. Czuję się naprawdę inaczej. Jestem mocniejszy, silniejszy. Moje starcia będą szybkie i konkretne.

Zawodnicy zmierzą się 6 lipca na UFC 239. Wtedy też Jon Jones, aktualny mistrz kategorii półciężkiej, zawalczy z Thiago Santosem. Dla Rockholda będzie to pierwsza walka w dywizji do 93 kilogramów. Błachowicz w ostatniej walce przegrał właśnie z pretendentem do tytułu, Brazylijczykiem Marretą.

 

38 KOMENTARZE

 1. Ależ to będzie pierdolona walka !

  Haha, bez kitu. Rockhold to największy arogant jakiego MMA widziało, ale czekam na jego pojedynki, a to, że mierzy się z Jankiem dodaje w chuj ognia. Dawać ten lipiec.

 2. Rozjadę tego skur*iela.

  Hola hola, kolego, nie zaglopowales sie? Co to za brzydkie slowa?

  Edit: Lukasz wstawaj! Zesrales sie!

 3. Mam dziwne przeczucie, że Łukasz Kamienny Chwyt wypadnie jakieś śmieszne 2 tyg przed galą i tyle będzie z jego szczekania.

 4. Z jednej strony Luke to kompletny dzik z zabójczym G&P, lepszy w każdym aspekcie od Janka, ale z drugiej strony, słaba szczęka, często się odsłania w wymianach i walczy w kratkę, tym bardziej teraz z dodatkowymi kilogramami jest zagadką. Ciul wie, sercem za Jankiem, ale to może być walka 50-50. Dużo będzie zależało od tego, jak Janek po tym KO będzie wyglądał.

 5. To najważniejsza walka Błachowicza w karierze i od tego, jak się potoczy będzie zależała dalsza jego kariera. Jak wyraźnie przegra, to znaczy, że swój szczyt kariery już osiągnął i wyżej się już nie wespnie.

 6. Mam taki scenariusz marzeń w głowie.

  1. Janek niszczy Łukasza jak Latifiego szybciutko i dostaje bonus, w wywiadzie po walce mówi,że Łukasz to tylko gada dużo a jest piz#a

  2. Łukasz robi gównoburze w social mediach po przegranej, że lucky punch i w ogóle to rozj#bie tego skur#*syna w rewanżu

  3. W rewanżu Janek wygrywa wszystki rundy

  Ale by to było pięknie. Takie Jędrzejczyk- Namazjonez tylko odwrotnie.

 7. Mam taki scenariusz marzeń w głowie.

  1. Janek niszczy Łukasza jak Latifiego szybciutko i dostaje bonus, w wywiadzie po walce mówi,że Łukasz to tylko gada dużo a jest piz#a

  2. Łukasz robi gównoburze w social mediach po przegranej, że lucky punch i w ogóle to rozj#bie tego skur#*syna w rewanżu

  3. W rewanżu Janek wygrywa wszystki rundy.

  Punkt 1 i 2 może i mozliwy, ale nie widzę kompletnie w jaki sposób Janek miałby wygrać decyzja z tak kompletnym zawodnikiem jak Luke, który jest lepszy w każdej płaszczyźnie.

  Skoro Santos tak świetnie sobie radzi w wyższej wadze, to Rockhold się przebiegnie po zawodnikach z polciezkiej, pewnie szybko walka o pas, ale trzymajmy kciuki żeby Jankowi się udało

 8. I want to brake you.:awesome:

  They'll luck you up.

  A w ogóle to bardzo dobrze, że Łukasz taki pewny siebie. Oby jeszcze wyszedł z taką miną zblazowanego chuja, jak do Bispinga. I niech jeszcze pójdzie w wymiany bokserskie z Jankiem, żeby pokazać, jak bardzo ma wyjebane.

 9. Chciałoby się hejtować ale po ostatnim "przetłumaczeniu" słów Gejholda trzeba uważać bo może kompletnie inaczej się wypowiedział 😆

 10. Z jednej strony Luke to kompletny dzik z zabójczym G&P, lepszy w każdym aspekcie od Janka, ale z drugiej strony, słaba szczęka, często się odsłania w wymianach i walczy w kratkę, tym bardziej teraz z dodatkowymi kilogramami jest zagadką. Ciul wie, sercem za Jankiem, ale to może być walka 50-50. Dużo będzie zależało od tego, jak Janek po tym KO będzie wyglądał.

  Właśnie ta szczęka oraz wyższa kategoria mnie jakoś uspokajają przed walką i nie martwie się o Janka.

 11. Dobra riposta naszego księcia, przydałaby się jakaś skomasowane akcja na TT Luka. Wiem, że są wśród nas specjaliści od takich akcji. Niech wie, że zadzierac z Polakami w necie to nie przelewki 😉

 12. Trzeba nakrecic walke i bardzo dobrze ze to robi dobrze rowniez ze Blachowicz nie zostawil tego bez odpowiedzi a mam nadzieje ze pocisnie jeszcze Lukowi

 13. Dobre okreslenie skurwysyn- ja tam lubie jak ktos na mnie tak mowi. Mocne okreslenie i niekoniecznie obrazliwe.

 14. wygląda tu jak zawodnik wagi ciężkiej 😮 o:

  Dzieki za motywacje. Mialem otwierac browara i sie wychillowac, ale skocze jeszcze na silke zrobic kilka serii przysiadów.

 15. W sumie zawsze lubiłem Rockholda i nie czaiłem tej forumowej niechęci.

  Ale teraz już wszystko rozumiem. Co za burak. Widzę, że lekceważy Janka – mam nadzieję iż zemści się to na nim tak samo jak w walce z Cuntem Bispingiem.

  Bo skoro watoręki potrafił go znokautować, to każdy może.

  JANEK MUSISZ!

 16. Rozjadę tego skur*iela. Nie poddaję ostatnio przeciwników, ale odbieram im chęć do życia. Mam dobre przeczucie. To będzie fajna walka. Czuję się naprawdę inaczej. Jestem mocniejszy, silniejszy. Moje starcia będą szybkie i konkretne.

  Zwoje mu się popaliły? :travolta:

  :mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.