Ostatnich kilka lat nie było dobrym czasem dla kariery Łukasza Sajewskiego (MMA 13-3). Po trzech kolejnych porażkach Polak został zwolniony z UFC. Później pojawiły się kontuzje i problemy ze znalezieniem rywala. Zaliczany niegdyś do czołówki kategorii lekkiej zawodnik miał wrócić na gali Krwawy Sport 2 w Southampton, ale wydarzenie zostało odwołane. Wygląda na to, że zła passa wreszcie zaczyna się odwracać.

„Wookie” po ponad dwuletniej przerwie od startów powróci do klatki 13 października na gali GMC 17 w Dusseldofie. Jego rywalem będzie Nordin Asrih (MMA 26-10-1).

Sajewskiego czeka ważny test, do  którego podejdzie ze sporym obciążeniem psychicznym, bowiem ostatni raz udało mu się zwyciężyć w MMA w 2014 roku. W największej organizacji MMA na świecie przegrał wszystkie pojedynki, kolejno z: Nickiem Heinem, Gilbertem Burnsem i Marcem Diakiesem.

15 KOMENTARZE

  1. Niemiec swoje lata już ma ale serio jak na ten etap kariery jego seria wygląda imponująca. Przeczuwam wpierdol na Ukaszu

  2. Pamiętam jak Łukasz wchodził do UFC z łatka jedynego Polaka który pokonał Helda. Niestety tam 3 porażki z całkiem niezłymi zawodnikami.

  3. Psycha pewnie odbudowana i teraz wielki powrót , zobaczymy co pokaże , nie ukrywam że strasznie się zawiodłem jego karierą w UFC , naprawdę na niego liczyłem , ale niestety Łukaszowi brakuje ognia wojownika , nie wróżę wielkiej przyszłości po powrocie :matt:

  4. Zawodnik zagadka w tym UFC, bo przecież przed nie obijał bumów, a te trzy porażki zrobiły z niego nabijacza rekordów. Z perspektywy czasu uważam, że walczył z naprawdę dobrymi zawodnikami i po prostu nie podołał ze względu na mniejsze umiejętności. Nie chcę za bardzo porównywać go z Heldem w UFC, ale też uważam, że choć jeden słabszy rywal byłby "do porobienia".

  5. Ostatnio wspominałem Łukasza i zastanawiałem się czy wróci. Trzymam kciuki żeby mu się powiodło. Powrót po takiej przerwie to zagadka, dodatkowo obciążenie psychiczne w związku z porażkami- nie zazdroszczę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.