Zawodnicy KSW – Łukasz Jurkowski (17-11) oraz Michał Materla (27-7) postanowili włączyć się w pomoc charytatywną podczas panowania pandemii koronawirusa. Zawodnik ze Szczecina wraz ze swoim sponsorem, marką – Tenzi dostarczył produkty do dezynfekcji dla szpitali oraz różnych instytucji.

To był bardzo pracowity dzień dla Michała Materli, który zaoferował nam swoją pomoc przy rozwiezieniu kilku palet produktów do dezynfekcji, które przekazaliśmy nieodpłatnie szczecińskim szpitalom i instytucjom. Jak powiedział Michał w wywiadzie dla TVN – „życie pokazuje, że nie ma takiej sytuacji, żeby ktoś kiedyś nie potrzebował pomocy”. Dlatego pomagamy. Dzięki Michał!

Opublikowany przez  

 

Opublikowany przez  

 

Z kolei strony popularny ”Juras” wspiera pomoc akcji stowarzyszenia – Nie zapomnij O Nas, Powstańcach Warszawskich. Zbiórka pieniędzy na żywność ma na celu zgromadzenie 200 000 zł, na tę chwilę uzbierano już 146 963 zł. Akcję można wspierać pod .

Dziś miałem przyjemność pomóc rozwozić posiłki w ramach akcji stowarzyszenia Nie Zapomnij O Nas, Powstańcach Warszawskich .

Razem z inicjatorem akcji Zbyszek Kowalewski odwiedziliśmy kilku z nich i w kolejnych dniach działamy dalej! To Nasz obowiązek❤️

Dowieźliśmy również posiłki dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników do Szpitala na Banacha. Dziękujemy!

Jeżeli chcecie wspomóc akcję to dorzućcie się symbolicznie (link u góry).

Dziś miałem przyjemność pomóc rozwozić posiłki w ramach akcji stowarzyszenia Nie Zapomnij O Nas, Powstańcach…

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.