[Wywiad] KSW 36: Martin Lewandowski podsumowuje galę w Zielonej Górze

Informacja prasowa:

W środowisku MMA trwa wielkie wyczekiwanie na galę KSW 37, która odbędzie się 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie. Czy trenujący pod okiem Marcina Różalskiego (6-4, 3 KO, 2 sub) Paweł „Popek” Mikołajuw (2-1, 2 KO) zaskoczy wszystkich i postawi się faworyzowanemu Mariuszowi Pudzianowskiemu (9-5, 1 NC, 3 KO, 2 SUB)? O swoich obawach lub ich braku na kilka dni przed galą „Pudzian” opowie w naszym studiu.

Po raz czwarty mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej bronił będzie Karol Bedorf (14-2, 5 KO), a jego przeciwnikiem będzie król nokautu z Sao Paulo – Fernando Rodrigues Jr. (10-2, 7 KO). Po rocznej, spowodowanej kontuzją przerwie do klatki KSW powróci Borys „Diabeł Tasmański” Mańkowski, który w walce z Johnem Maguire stanie do walki o pas mistrza wagi półśredniej. Mistrzowskiego pasa bronił będzie również niepokonany Artur „Kornik” Sowiński (17-7, 6 KO) – jego rywalem będzie reprezentujący wagę piórkową Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (11-3, 4 KO).

Gościem magazynu będzie brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie z 2012 roku Damian Janikowski, który opowie o swoich planach związanych z mieszanymi sztukami walki!

Prowadzący: Paweł Wójcik

Goście: Martin Lewandowski, Mariusz Pudzianowski, Damian Janikowski, Łukasz Jurkowski

Transmisja magazynu Puncher w poniedziałkowy wieczór o 20:00 w Polsacie Sport News!

11 KOMENTARZE

  1. Cyrk będzie musiał zapełnić jakoś lukę po Rosyjskich gwiazdach organizacji. Obstawiam Niedzwiedzia i Janikowskiego i zmniejszenie ilości gal do 2-3 w roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.