Jak poinformował serwis Polsatsport.pl, w dzisiejszym odcinku magazynu „Puncher”, Mateusz Borek i jego goście porozmawiają między innymi o KSW 39: Colosseum, Polsat Boxing Night 7 oraz walce Andrzeja Fonfary i Adonisa Stevensona o mistrzostwo świata.

W studio telewizji Polsat pojawią się: Łukasz Jurkowski, Mateusz Gamrot i Maciej Kawulski. Poza podsumowanie historycznej gali na PGE Narodowym, w programie dowiemy się, kto otrzymał bonusy po gali KSW 39: Colosseum. Poznamy także ostateczną frekwencję.

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście: Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski, Maciej Kawulski (MMA), Janusz Pindera, Maciej Miszkiń (boks)

Premiera magazynu „Puncher” w Polsacie Sport o godzinie 21:30. „Puncher Extra Time” po zakończeniu części telewizyjnej na Polsatsport.pl.

9 KOMENTARZE

  1. w internetach widziałem newsa o zatrzymaniu dzisiaj przez policje zawodników MMA za wyłudzenia VAT itd. może Borek pociągnie temat;-)))))

  2. Nic ciekawego nie padło. Rozdali bonusy, Kawul chciałby żeby Juras walczył więcej niż raz, Andryszak zaskoczył, Ankosiaki spodziewali się że Mamed tak zawalczy, wynik mógł iść w obie strony, Kawul nie rozumie tych gwizdów na Mameda, kwestia tygodnia by rozwiązała się sprawa kto i kiedy zawalczy o zwakowany pas wagi ciężkiej. No i następna gala po wakacjach, wrzesień/październik. :boss:

  3. Nic ciekawego nie padło. Rozdali bonusy, Kawul chciałby żeby Juras walczył więcej niż raz, Andryszak zaskoczył, Ankosiaki spodziewali się że Mamed tak zawalczy, wynik mógł iść w obie strony, Kawul nie rozumie tych gwizdów na Mameda, kwestia tygodnia by rozwiązała się sprawa kto i kiedy zawalczy o zwakowany pas wagi ciężkiej. No i następna gala po wakacjach, wrzesień/październik

    dodaj jeszcze ze kawul dodal ze piarowcy zabaniaja zle sie wyrazac o fanach ,ale martin zaprzeczyl temu na twiterze wyzywajac od gamoni 😀

  4. dodaj jeszcze ze kawul dodal ze piarowcy zabaniaja zle sie wyrazac o fanach ,ale martin zaprzeczyl temu na twiterze wyzywajac od gamoni 😀

    Ano, fakt. Ale dobra, starczy już skrótów, bo @duubertowa nie będzie miała po co robić podsumowania 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.