Puncher_polsat

Informacja prasowa:

Kolejny poniedziałek i kolejny odcinek magazynu sportów walki Puncher! Tym razem gośćmi prowadzącego program Mateusza Borka będą: Joanna Jędrzejczyk, Łukasz Jurkowski, Mariusz Grabowski, Janusz Pindera oraz Robert Parzęczewski. Transmisja programu Puncher od godziny 20:00 w Polsacie Sport News.

Joanna Jędrzejczyk już 20 czerwca po raz kolejny wejdzie do oktagonu największej organizacji MMA na świecie. Reprezentantka Arrachionu zmierzy się z Jessicą Penne w pierwszej obronie pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej. Pojedynek Polki zastąpił w rozpisce starcie Gustafsson – Teixeira i jest najważniejszą walką gali, która odbędzie się w Berlinie. Jak swoją rywalkę ocenia Jędrzejczyk i jak poradzi sobie z presją występu w main evencie?

Już tylko niespełna dwa tygodnie pozostały do gali KSW 31. W walce wieczoru kibice obejrzą jedną z najbardziej wyczekiwanych konfrontacji w historii polskiego MMA: Michał Materla – Tomasz Drwal. Nie ma wątpliwości, że w trójmiejskiej Ergo Arenie będą działy się cuda, a kibice ten wieczór zapamiętają na bardzo długo. W jakiej formie znajduje się obecnie Michał Materla i jaki ma plan na walkę z Tomaszem Drwalem? Kto jest faworytem tego starcia według Łukasza Jurkowskiego i Joanny Jędrzejczyk?

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.