scott askham

Podczas nadchodzącej gali KSW 55 dojdzie do rewanżowego boju pomiędzy Scottem Askhamem i Mamedem Khalidovem. Stawką pięciorundowego starcia, do którego dojdzie 10 października, będzie pas należący do Askhama.

W pierwszym pojedynku tych zawodników to Anglik okazał się lepszy i na pełnym dystansie wypunktował Mameda. Walka odbyła się jednak w umownym limicie wagowym i nie była bojem mistrzowskim.

Po oficjalnym ogłoszeniu drugiej walki z Khalidovem, Scott krótko skomentował zestawienie pisząc w mediach społecznościowych:

Zleję ich wszystkich podwójnie!

Swoim wpisem Anglik nawiązał do podwójnego boju z Michałem Materlą. Scott zadebiutował w klatce KSW błyskawicznie pokonując zawodnika ze Szczecina. Potem pobił Marcina Wójcika i ponownie stanął naprzeciwko Materli, tym razem w finale turnieju kategorii średniej. Stawką starcia, do którego doszło w maju 2019 roku, był zwakowany wcześniej przez Khalidova pas tej kategorii wagowej. W trzeciej odsłonie znakomitego boju Askham znokautował Materlę latającym kolanem i zgarnął tytuł.

Scott Askham jest niepokonany w klatce KSW i nie przegrał starcia od ponad 3 lat.

14 KOMENTARZE

 1. Scott, proszę cię …

  To jest KejEsDablju, najlepsza federacja na świecie.

  Tutaj musisz wszystkich zlać potrójnie!

 2. Odpad z UFC wyjaśnił całe ksw,  nawet przy tym się nie spocił. A teraz jeszcze im poprawi.

  :juanlaugh:

  Drugi odpad który zlał ksw to Phil, ale do niego jakoś się nie pchają po rewanż. Pewnie dlatego ze buła w HW bardziej boli

 3. Odpad z UFC wyjaśnił całe ksw,  nawet przy tym się nie spocił. A teraz jeszcze im poprawi.

  :juanlaugh:

  Drugi odpad który zlał ksw to Phil, ale do niego jakoś się nie pchają po rewanż. Pewnie dlatego ze buła w HW bardziej boli

  Scott to nie odpad. Można by pomyśleć, że osoba, która ma Janka na avku powinna bardziej szanować taką osobę. Bo Janek po 6 walkach miał taki sam rekord (2-4) i był tak samo po dwóch przegranych. Tyle, że Janek nie został w takim momencie zwolniony, a Scott został. Kto wie jak by się dalej potoczyła jego kariera, może tak samo jak u Błachowicza? A, i jeszcze 2 z 4 porażek to splity. Mogły pójść w obie strony. Pozostałe dwie porażki to decyzje, a wygrane to nie zamulanie, ale nokauty.

  Rysiewski naprawdę się nie popisał, wziął za mocnego gościa dla naszych.

 4. Scott to nie odpad. Można by pomyśleć, że osoba, która ma Janka na avku powinna bardziej szanować taką osobę. Bo Janek po 6 walkach miał taki sam rekord (2-4) i był tak samo po dwóch przegranych. Tyle, że Janek nie został w takim momencie zwolniony, a Scott został. Kto wie jak by się dalej potoczyła jego kariera, może tak samo jak u Błachowicza? A, i jeszcze 2 z 4 porażek to splity. Mogły pójść w obie strony. Pozostałe dwie porażki to decyzje, a wygrane to nie zamulanie, ale nokauty.

  Rysiewski naprawdę się nie popisał, wziął za mocnego gościa dla naszych.

  Został zwolniony to odpad – po co drążyć temat?

  Widocznie Danka nie widział w nim potencjału a w Janku tak – jak widać słusznie :redford:

 5. A, i jeszcze 2 z 4 porażek to splity. Mogły pójść w obie strony. Pozostałe dwie porażki to decyzje, a wygrane to nie zamulanie, ale nokauty.

  I to jakie nokauty!!! Na wielkim Antonio dos Santosie (wywalony po dwóch przegranych) i wspaniałym Chrisie Dempsey'u (wywalony z bilansem 1-3).

 6. Został zwolniony to odpad – po co drążyć temat?

  Widocznie Danka nie widział w nim potencjału a w Janku tak – jak widać słusznie :redford:

  Styl, szydera i wyraźna sugestywność zdania "Odpad z UFC wyjaśnił całe ksw, nawet przy tym się nie spocił." sugerują, że to jakiś lamus, przeciętniak, przyszedł na chwilę do UFC, ale obskoczył dwa wpierdole i wypad. A z tym się jednak nie zgadzam. To dobry zawodnik, a jak na KSW to nawet za dobry jak widać.

 7. Styl, szydera i wyraźna sugestywność zdania "Odpad z UFC wyjaśnił całe ksw, nawet przy tym się nie spocił." sugerują, że to jakiś lamus, przeciętniak, przyszedł na chwilę do UFC, ale obskoczył dwa wpierdole i wypad. A z tym się jednak nie zgadzam. To dobry zawodnik, a jak na KSW to nawet za dobry jak widać.

  Michał ja rozumiem że Ci dwa razy wpierdolił ale już go tak nie broń bo Ci żyłka jebnie.

 8. To nie Askham jest dobry tylko KSW słabe. Chlop ma drewniana stojke, przypomina mi movementem Barnatta jedyne co ma to kopniecia na watrobe – z daleka czytelne ale jak widac to wystarczylo. Mameda przelezal, przykleil sie do niego, byl z gory chyba 2 rundy i zadnej proby poddania nic, ciosami tez mu wiekszej krzywdy nie zrobil. I wy go nazywacie dobrym?

 9. Scott to nie odpad. Można by pomyśleć, że osoba, która ma Janka na avku powinna bardziej szanować taką osobę. Bo Janek po 6 walkach miał taki sam rekord (2-4) i był tak samo po dwóch przegranych. Tyle, że Janek nie został w takim momencie zwolniony, a Scott został. Kto wie jak by się dalej potoczyła jego kariera, może tak samo jak u Błachowicza? A, i jeszcze 2 z 4 porażek to splity. Mogły pójść w obie strony. Pozostałe dwie porażki to decyzje, a wygrane to nie zamulanie, ale nokauty.

  Rysiewski naprawdę się nie popisał, wziął za mocnego gościa dla naszych.

  Jedna z porażek z Krzychem Dżotko warto przypomnieć.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.