Tymoteusz Łopaczyk okazał się lepszy od Oskara Szczepaniaka, pojedynek zakończył się przez TKO w pierwszej rundzie. Gala XTB KSW 104 odbyła się 8 marca w Gorzowie Wielkopolskim.
Zawodnicy zajęli centralną część klatki, gdzie wymieniali pojedyncze ciosy oraz kopnięcia. W końcu Oskar popisał się świetną kombinacją, dzięki której zepchnął Łopaczyka do defensywy. Oskar był skuteczny w swoich atakach, skutecznie mieszał techniki bokserskie z kopnięciami. Z obu stron padały mocne i szybkie ciosy. Statystyka trafionych uderzeń była niezwykle wyrównana. W ostatniej minucie rundy Łopaczyk znalazł drogę do szczęki przeciwnika, Szczepaniak wylądował na deskach. Tymoteusz szybko doskoczył do niego z kolejnymi ciosami w poszukiwaniu skończenia przed czasem. Łopaczyk zadał długą serię uderzeń w parterze, Szczepaniak wszystko przyjął na głowę, nie uciekając z żółwia. Pojedynek został przerwany prze sędziego ringowego i Łopaczyk mógł świętować zwycięstwo przez TKO.
77,1 kg: Tymoteusz Łopaczyk pok. Oskara Szczepaniaka przez TKO, runda 1, 4:38
Tymoteusz Łopaczyk nokautuje Oskara Szczepaniaka w pierwszej rundzie! #KSW104 pic.twitter.com/cX1Gk86gv9
— Adrian Szymański (@adrians_mma) March 8, 2025
1 reply
...wczytuję komentarze...
Vale Tudo Open
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/78724/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>