Mateuszowi Gamrotowi została już tylko jedna walka w KSW do zakończenia kontraktu. Po ostatnim starciu „Gamer” chciałby spróbować swoich sił w organizacji UFC. Na razie nie wiadomo kiedy i z kim zmierzy Mateusz zmierzy się w swojej ostatniej walce w okrągłej klatce polskiej organizacji i nie wiadomo czy na pewno trafi do organizacji UFC.

Temat przejścia Mateusza do największej organizacji MMA na świecie został poruszony w programie , w którym „Gamer” powiedział:

W dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym.

Szybko dodał jednak:

Gwarancji nigdy nie ma, aczkolwiek jesteśmy na dobrej drodze. Są jakieś rozmowy, także wszystko w dobrym kierunku idzie.

Jakiś czas temu Mateusz został zapytany też przez Andrzeja Kostyrę, co zrobi, gdy z KSW pojawi się nowa, bardzo dobra oferta.

Gdyby jednak padła jakaś oferta zapierająca dech w piersiach np. w postaci sześciocyfrowej liczby, na pewno bym się zastanowił, nie ma co ukrywać. Mam rodzinę i dwójkę dzieci, ale jak mówię, cel się nie zmienia.

Niedawno Mateusz Gamrot powrócił do klatki KSW po długiej przerwie od startów i podczas KSW 53 rozbił przed czasem Normana Parke’a.  Polak jest niepokonany w swojej zawodowej karierze w MMA.

Zobacz również: Borys Mańkowski vs Mateusz Gamrot – taka walka miała już miejsce! (WIDEO)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.