Juras Cohones

16 KOMENTARZE

 1. Juras jest jak Mariusz Max Kolonko w świecie MMA. Zawsze fajnie się go słucha.

 2. Spoko, tylko nie słyszałem tego cytatu z tytułu w tym materiale. I'm confused.

 3. Jak cena PPV będzie wynosiła 30 zł, to myśle że do 100 tyś subskrypcji powinni sprzedać. Gala KSW 24 jest warta takich pieniędzy.

 4. Chciałbym wykupić to PPV i to bardzo, jednak nie mam CP a ipla.. wiadomo. Mam nadzieję że władze Polsatu i KSW pójdą po rozum do głowy i dogadają się z kablówkami, wtedy nawet ok 150tyś jest do zrobienia.

 5. Z Iplą miałem kiedyś problem, zareklamowałem nawet usługę i mi zwrócili kasę. Jednak ostatnio jest zdecydowanie lepiej, oglądałem zarówno ostanie KSW jak i Mma Attack przez IPLE w PPV i wszystko chodziło w miarę dobrze, w najwyższej oferowanej przez nich jakości i praktycznie bez zacięć.

   

  @edit: jeśli chodzi o Mma Attack, to przez iple było chyba płatne

 6. jeśli chodzi o Mma Attack, to przez iple było chyba płatne

   

  Było. 4,90

 7. Ja przy MMAA także nie miałem problemów z transmisją, poza undercardem, w którym trochę ta transmisja nie dała rady. Main card jednak śmigał bardzo przyzwoicie. Jednak 40pln za Iplę, to zdecydowanie za dużo. 70tys  to dobry wynik. Podwojenie tego wyniku będzie ciężkie nawet z rozpiską KSW 24. Trzeba równiez pamiętać, że im bliżej gali, tym karta walk może tracić na atrakcyjności, co w przypadku KSW jest częstnym problemem.
  Once you’ve wrestled, everything else in life is easy.

 8. Mam tylko nadzieje że rozpiska nie zacznie sie sypac bo KSW 24 zapowiada sie świetnie;)

 9. jesli nie bedzie mozna wykupic na innych platformach to ja pierdziele to ppv, juz nigdy wiecej za iple nie zaplace nawet zlotowki

 10. Zobaczymy czy będzie dostępne na innych platformach, jeśli chcą więcej sprzedać to muszą to szerzej udostępnić, inaczej nie będzie sukcesu. To PPV napewno nie będzie tańsze niż poprzednie, a może i zdrożeć

 11. PPV powinno być ogólnodostępne tak żeby każdy nie wazne co mial mógł kupic

 12. Jeśli polityka cenowa będzie głupia, a dostępność ograniczona, to nic nie da poprawianie karty. Pierwsze PPV za 30 PLN wykupiłem, drugie, mimo, że rozpiska była dużo lepsza, już nie. Klienci głosują portfelami, Panie Lewandowski. W tym przypadku mówią Wam, że czterech dych za Waszą galę nie zapłacą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.