Organizacja KSW już w sobotę powróci do gry! Wydarzenie odbędzie się w płatnym systemie PPV.

W głównych walkach wieczoru gali KSW 53 kibice zobaczą trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0, 4 KO, 4 Sub) a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego (20-8-1, 3 KO, 8 Sub), który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej — Marcina Wrzoska (14-6, 5 KO, 3 Sub).

Główne danie, czyli trylogia w wadze lekkiej niesie wielkie emocje. Przedsmak tego starcia mogliśmy zaobserwować podczas dzisiejszego programu Polsatu — Koloseum, prowadzonego przez Łukasza Jurkowskiego oraz Patrycję Zahorską. W pewnym momencie pomiędzy zawodnikami doszło do kłótni.

Łukasz Jurkowski: Zrobimy małą przerwę, a wy zobaczycie to w klatce w najbliższą sobotę.

W tym samym czasie Norman krzyczy do Gamrota, że pas należy do niego. Po chwili Mateusz podchodzi do Irlandczyka i rozpoczyna się wymiana słowna.

Norman Parke: Co zrobisz Mateusz? Wyglądasz na wychudzonego…

Łukasz Jurkowski: Panowie zostawcie resztę na sobotę, Norman uspokój się, usiądź, daj spokój.

Martin Lewandowski: (zwraca się do Gamrota) Nie podchodź do niego, nie ma o co…..

Transmisja sobotniej gali KSW 53 odbędzie się w systemie PPV w cenie 29 PLN. Wydarzenie można będzie śledzić w sieciach kablowych oraz na stronie KSWTV.com i aplikacji IPLA. Start transmisji gali KSW 53 zapowiedziano na godzinę 20:00.

Kibice korzystający z platformy KSW TV będą mieli możliwość skorzystania z widoku z kamer za kulisami, wyboru jakoś transmisji, dostępu do dwujęzycznego komentarza i ponownego obejrzenia gali do 72 godzin po wydarzeniu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.