Mamde Khalidov ksw bońkowski
Mamde Khalidov

Mamed Khalidov (MMA 34-6-2) zapowiedział jakiś czas temu, że wróci z emerytur i będzie dalej walczył w MMA. Na razie jednak nie wiadomo kiedy i z kim były mistrz KSW mógłby się zmierzyć.

Szymon Bońkowski, wieloletni trener Mameda, w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl powiedział, że Mamed na razie trenuje dla siebie, nie przygotowując się do żadnej walki.

To zajęcia głównie dla frajdy i zabawy, ale oczywiście są bardzo ciężkie. Trenuje z grupą „pro”. Przede wszystkim pomaga innym zawodnikom, bo u nas przez cały rok zawsze ktoś się przygotowuje do walki. Tak samo, kiedy jego kariera była bardziej rozbujana, to pojawiał się na sali, żeby pomagać kolegom. Tak ten team funkcjonuje. Mimo, że ten sport jest indywidualny, to wiadomo, że potrzebna jest grupa, żeby dobrze się przygotować.

Bońkowski dodał również, że widać, iż Mamed jest w dobrej formie.

Tematy związane z psychiką są niewidoczne. Mogę powiedzieć, że czerpie radość z treningów i jest zaangażowany. Widać w nim tę iskrę. Co się dzieje w ludzkiej psychice, to pewnie nawet osoba mająca takie problemy nie wie. Takie rzeczy mogą wyjść w najmniej oczekiwanym momencie. To jest strasznie ciężkie do zweryfikowania. Moim zdaniem wrócił w dobrej formie do treningów. Czerpie z tego radość. Robi to dla siebie.

Cała rozmowa do przeczytania tutaj.

18 KOMENTARZE

 1. Z Defrisem bym Go zobaczył :mamedwhat:

  A tak na poważnie, to on wraz z Pudzianem ciągnie ten wózek.

  Serca Kawula krzyczy: „wróć”.

 2. Już kolejny raz coś iskrzy, a jak iskrzy, iskrzy, nie odpala i nie jedzie, to albo zwarcie, albo w ogóle zepsute.

 3. Ja dalej zachodzę w głowę na jakiego chuja były te zestawienia z Narkunen, w średniej akurat jest pare nazwisk które można było by  zweryfikować. Scott du plessis ilic a tak to dwie porażki z żyrafa które jako zwycięstwa nic nie dały Narkunowi a jako porażki mocno nadszarpnęły Mameda

 4. Ja dalej zachodzę w głowę na jakiego chuja były te zestawienia z Narkunen, w średniej akurat jest pare nazwisk które można było by  zweryfikować. Scott du plessis ilic a tak to dwie porażki z żyrafa które jako zwycięstwa nic nie dały Narkunowi a jako porażki mocno nadszarpnęły Mameda

  Jak to nie dały. Narkun pokonując legende sam stał się legendą

 5. Jak to nie dały. Narkun pokonując legende sam stał się legendą

  Przecież legendą Narkun jest już od pierwszej wypowiedzi… :mjsmile:

 6. Idąc przykładem mistrzów brudnopisów krs, mohamed jak wytatuuje orła na klacie, to zdobędzie uznanie żeby go nazywać mohamed polak nie nasz :conorsalute:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.