mamed khalidov roberto soldić

Roberto Soldić, który podczas ostatniej gali KSW rozbił w pierwszej rundzie Michała Materlę, zaraz po tym starciu zapowiedział, że jest chętny na pojedynek z Mamedem Khalidovem. Na razie nie wiadomo czy do takiego starcia dojdzie, ale Soldić cały czas jest otwarty na ten bój i uważa, że byłby on dla niego wielkim wyzwaniem.

Soldić po swojej ostatniej wygranej porozmawiał na Instagramie z Martinem Lewandowskim, jednym z szefów KSW. W dyskusji tej pojawił się też oczywiście temat starcia z Mamedem. Roberto nie krył, że jest gotów na taki pojedynek.

To wielka walka dla mnie. Podoba mi się. Ludziom też się podoba. Świetna walka dla fanów. Nie wiem jednak co powie Mamed.

Roberto dodał też, że czeka na sygnał od KSW w sprawie pojedynku.

Dajcie znać, to będę walczył. Mam do niego dużo szacunku. Gdy zacząłem walczyć dla KSW i Mamed oglądał moje starcia, to było jak spełnione marzenie. Jeśli KSW i mój menadżer powiedzą, że mam walczyć z Mamedem, to jestem gotów.

Roberto szturmem wdarł się do świadomości polskich fanów MMA. Na KSW 41 wszedł do walki z Borysem Mańkowskim jako późne zastępstwo za Dricusa du Plessisa. Zaprezentował się fenomenalnie, demolując Borysa tak bardzo, że narożnik zdecydował się przerwać ten bój w trzeciej rundzie. Wygrana ta sprawiła, że pas wagi półśredniej powędrował na jego biodra. W pierwszej obronie tytułu co prawda stracił trofeum, ale już w rewanżu z Du Plessisem odzyskał tron. Od tego czasu w KSW wygrywał z Viniciusem Bohrerem, Krystianem Kaszubowskim oraz z Michałem Pietrzakiem. W ostatnim boju pokonał Michała Materlę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Martin Lewandowski (@martinlewandowski)

15 KOMENTARZE

 1. Niestety, ale obstawiam, że Roberto wygra przez KO lub TKO.

  Doceniam Mameda i nie jest bez szans, ale wytrzyma co najwyżej dwie Materle i papa.

  Latka lecą, a Roberto to Kocur.

 2. Z Soldicem Mamed juz nie bedzie mial takiego FARTA jak z Askhamem

  Bo Soldic nie jest drewniakiem, który miał tylko przetrwać pierwsze 3 minuty podskoków Mameda (zakończonego klasycznym ciosem z dupy) a potem gładko wypunktować.

 3. "To wielka walka dla mnie" – Roberto.

  "To wielkie ryzyko dla nas" – Kawulson & Kelnerson.

   Żadne ryzyko.

  W ten sposób nastąpi zmiana warty i włodarze się z tym liczą.

  Jeżeli ktoś ma zajebać kurę znoszącą złote jajka,niech zrobi to nowa kura 🙂

 4. Żadne ryzyko.

  W ten sposób nastąpi zmiana warty i włodarze się z tym liczą.

  Jeżeli ktoś ma zajebać kurę znoszącą złote jajka,niech zrobi to nowa kura 🙂

  Soldic medialnie nie wygeneruje w Polsce 10% tego co generował Mamed

 5. P

  Soldic medialnie nie wygeneruje w Polsce 10% tego co generował Mamed

  on w tej chwili już jest na poziomie (mówimy o popularności) Mameda z czasów walki z Irvinem.

  Khalidov był już wtedy po 30.

  Jeżeli Roberto wybierze droge Mameda,to szybko go przegoni w "medialnośći"

  Poza tym Soldić, to jednak słowianin,a nasza polska publiczność nie raz dała do zrozumienia co myśli o przynależności religijnej i etnicznej Khalidova.

  Pożyjemy,zobaczymy…Ale dla mnie Roberto,to materiał na jeszcze większą gwiazde ksw.

 6. Sęk w tym, że Roberto to nie Mamed i wierny jak pies StrikeForce nie będzie. Robson sam wspominał, że w przyszłości będzie się chciał sprawdzić w UFC, tak więc K&L liczą się z tym, że Młody im rozkurwi cyrk i spierdoli do DanaLandu.

  Lepiej mieć dwie kury znoszące złote jaja, niż modlić się, żeby ta młodsza, po ewentualnym zarżnięciu starej, nie spierdoliła na farmę, do sąsiada.

 7. Sęk w tym, że Roberto to nie Mamed i wierny jak pies StrikeForce nie będzie. Robson sam wspominał, że w przyszłości będzie się chciał sprawdzić w UFC, tak więc K&L liczą się z tym, że Młody im rozkurwi cyrk i spierdoli do DanaLandu.

  Lepiej mieć dwie kury znoszące złote jaja, niż modlić się, żeby ta młodsza, po ewentualnym zarżnięciu starej, nie spierdoliła na farmę, do sąsiada.

  Jest taka opcja,ale trzeba zadać sobie podstawowe pytanie:

  Czy Roberto zaryzykuję bez "paszy" w ufc?

 8. Niech jeszcze z Pudzianem zawalczy to zobaczymy cały roster KSW, który obchodzi włodarzy. No i potem super fight z mighty mousem w kategorii open, jeśli zdecyduje się pojechać do Polski dla beki

 9. Jebuch, może się jednak okazać (i tego hodowcy K&L się boją), że kurczak okaże się młody, głupi i ambitny i na tym etapie żywota pasza oraz pełny brzuch przestaną mu wystarczać. Zacznie marzyć o wygranych pokazach podczas targów, a mając w pamięci legendarne zwierzęta z farmy (Kogut Janek, Perliczka Karolina i Indyk Mateusz), może zechcieć nawiać z kur(wi)dołka przez dziurę w płocie, w wielki świat.

 10. Robert to wariat fakt,ale nie ma co Mameda skreślać jeśli faktycznie się pozbierał. Szczególnie jeśli walkę rozegra w parterze. Chce zobaczyć parter Roberta jestem bardzo ciekawy

 11. A co z tym odesłaniem Mameda? Nie ma w KRS1 żadnej osoby która wygeneruje taką ogladalność (nie licząc Pudzilli). Soldic może i grzeczny, umie po polsku parę słów ale medialnie to max 20% Mameda. Po za tym Kawul i Czeczen to ziomy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.