Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że w roku 2020 ogromny Martyn Ford może zadebiutować w organizacji KSW. Mierzący 203 cm wzrostu i ważący 150 kilogramów kulturysta w lipcu zapowiedział jednak przełożenie debiutu w organizacji KSW do czasu kiedy miną ograniczenia dotyczące udziału publiczności w wydarzeniach sportowych. Wygląda jednak na to, że Ford rozpoczął przygotowania do wejścia do klatki.

Ford już jakiś czas temu rozpoczął treningi sportów walki, co można zobaczyć na jego profilach w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu opublikował również film, na którym oficjalnie podpisuje długoterminowy kontrakt z organizacją KSW.

Teraz Ford pokazał urywki swoich treningów i napisał, że skoro kontrakt został podpisany, to ciało i umysł muszą się na przygotować.

To był najobrzydliwszy poranek treningowy jaki miałem od dawna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ford urodził się w 1982 roku w Wielkiej Brytanii i jest popularnym trenerem, kulturystą oraz właścicielem sieci siłowni. Poza sportem i karierą w mediach społecznościowych, Ford skupia się na aktorstwie. Zagrał m.in. w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Final Score, „Pan Wypadek” czy Kingsman: Złoty krąg. W przyszłym roku do kin trafi również kolejna część popularnej serii Szybcy i Wściekli z jego udziałem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.