W ostatnim czasie organizacja KSW ogłosiła dwa wzmocnienia w szeregach swoich zawodników.

Pierwszym z nowych zawodników jest niepokonany na zawodowych ringach, 23-letni Mateusz Legierski (MMA 6-0), który ma łączyć walki w organizacji Oktagon MMA, której jest mistrzem z walkami dla KSW.

Drugim zawodnikiem jest Andrzej Grzebyk (MMA 16-3) podwójny mistrz organizacji FEN, który już od pewnego czasu poszukiwał nowego pracodawcy.

Na razie organizacja KSW nie ogłosiła kiedy ci dwaj fighterzy pojawią się w okrągłej klatce, ale w magazynie „Koloseum” Martin Lewandowski zapytany o tych zawodników i ich potencjalnej walki na KSW 53, powiedział:

Pojawią się oczywiście nowi zawodnicy, ale pozwólcie, żebyśmy ustawili fajne pary i na pewno jedna osoba z tej dwójki pojawi się w klatce 11 lipca.

Cała rozmowa z Martinem Lewandowski do zobaczenia .

Mateusz Legierski mistrzowski pas wagi lekkiej w czeskiej organizacji Oktagon MMA zdobył w lutym tego roku pokonując po brutalnej i ciężkiej walce doświadczonego Miroslava Štrbáka (MMA 18-10-1). W poprzednich walkach dla czeskiej organizacji rozbił przed czasem Jakuba Bahnika oraz wygrywał przez TKO z Ronaldo Paradeiserem i Michalem Konradem.

Andrzej Grzebyk swoją karierę rozpoczął w 2012 roku. Pierwszy raz dla organizacji Fight Exclusive Night wystąpił w 2015 roku, kiedy to przegrał z Alessio Di Chirico przez decyzję. Później było już tylko lepiej, Polak w ciągu kolejnych 5 lat zanotował 7 zwycięstw przed czasem i tylko raz jego pojedynek trwał pełen dystans – z Marcinem Naruszczką. Grzebyk stał się podwójnym mistrzem FEN i zyskał uznanie na arenie światowego MMA, obecnie trenuje w Legion Team Tarnów.

Zobacz również: KSW wraca 11 lipca. Mańkowski vs Wrzosek, Gamrot vs Parke 3 – oficjalnie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.