maciej kawulski i mamed khalidov

Mamed Khalidov, który w swoim ostatnim boju został pokonany na punkty przez Scotta Askhama,  jeszcze w tym roku planuje powróci do klatki.

W rozmowie dla Polsatu Sport Mamed mówił:

To wszystko zależy od KSW. Jestem w treningu i mam nadzieję, że na jesień federacja da mi jakąś walkę. Zobaczymy. Raczej stawiam na jesień.

W rozmowie dla „Super Expressu” Mamed dodał również, że nadal chce mierzyć się z najlepszymi rywalami.

Chcę walczyć z najlepszymi i żeby to nie było tak, że na koniec kariery mam trzy walki pod rząd przegrane. Fakt, faktem, że to nie były walki, w których ktoś mnie zdominował, zdeklasował, ale to były walki z najlepszymi. Ostatnie dwa starcia przegrałem na punkty. Dałem równe starcia. Muszę poprawić swoje błędy, bo cały czas człowiek się uczy i dalej chcę próbować.

Maciej Kawulski, jeden z współtwórców marki KSW, uważa że Mamed nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w okrągłej klatce i napisał o tym w mediach społecznościowych.

Kiedy stoczyłeś walkę już ze wszystkimi, kiedy wystygły już wszystkie tropy przestajesz wiedzieć kogo tak na prawdę ścigasz …. Może się wtedy okazać , że celem jest sama walka. Może też pojawić się znowu cel, który ma twarz. Mamed zajrzy w oczy swojej przeszłości i przeszłości Tylko wracając do okrągłej klatki.
Kto stając naprzeciwko najbardziej ucieszyłby was i jego ?
Kto podobnie jak ja czuje, że Mamed Khalidov jeszcze nie powiedział ostatniego słowa?

Reprezentant olsztyńskiego Arrachionu przegrał ostatnie trzy walki – dwukrotnie z Tomaszem Narkunem i raz ze Scottem Askhamem. Wcześniej Khalidov pokonywał takich zawodników, jak Borys Mańkowski, Luke Barnatt, Aziz Karaoglu czy Michał Materla. Jak sam mówi, w kolejnej walce najchętniej ponownie zmierzyłby się ze Scottem Askhamem.

Zobacz również: Mamed Khalidov o przyszłości w KSW i walce w boksie

23 KOMENTARZE

 1. Pan Maciej nie obniża poziomu. Gdyby nie Sienkiewicz pewnie mógłby zostać największym polskim literatem piszącym ku pokrzepieniu serc.

 2. Kiedy stoczyłeś walkę już ze wszystkimi, kiedy wystygły już wszystkie tropy przestajesz wiedzieć kogo tak na prawdę ścigasz …. Może się wtedy okazać , że celem jest sama walka. Może też pojawić się znowu cel, który ma twarz. Mamed zajrzy w oczy swojej przeszłości i przeszłości Tylko wracając do okrągłej klatki.

  :razz:utinlaugh:

 3. Wciskania ciemnoty rozdział 2363.

  Niestety cyrk nie wypromował żadnych nowych medialnych lokomotyw to Pudzian i Mamed muszą ciągnąc ten syf do 50-tki. Nic nowego.

 4. Czuję w kościach, że jeszcze jedna walka i Mamed pójdzie do UFC.

  Czuję że jednak wybierze Strikeforce.

 5. Kiedy walka nie jest walka a staje się wartością nadrzędna,  ponad doczesnościa, okraszoną niczym suty, tłusty rosół w oka wtedy znać to że trzymasz rączkę w tej samej ciepłej kieszonce co Pan Kawul i przez woalke podszewki macasz ten sam gruby twardy  penis, ciesząc się wspólnie z jego kondycji co daje jakże kuszące wypłat.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.