Organizowanie gal na zagranicznych rynkach jest jednym z elementów rozwoju marki KSW. Polska organizacja była już ze swoimi wydarzeniami w Anglii, Irlandii i Chorwacji. W tym roku chciała też pojawić się u naszych zachodnich sąsiadów, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany.

Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, przyznał w rozmowie dla dziennika „Bild”, że Niemcy są jednym z głównych celów organizacji w Europie. Dlatego też marka podpisała kontrakt np. z Maxem Cogą, który zadebiutuje w okrągłej klatce podczas gali KSW 56.

Planujemy rozwój KSW w Niemczech. Mogę zdradzić, że chcieliśmy w tym roku pojawić się w tym kraju. Niestety pandemia koronowirusa zmieniła te plany. Cały czas jednak gala KSW w Niemczech pozostaje w naszych planach na rok 2021.

Martin Lewandowski dodał też, że obecnie marka KSW szuka kolejnych utalentowanych zawodników z Niemiec.

Najbliższa gala KSW odbędzie się już 14 listopada. Podczas KSW 56 główną walką wieczoru będzie starcie Roberto Soldicia, mistrza organizacji reprezentującego niemiecki klub UFD Gym z Michałem Materlą.

Na KSW 56 dojdzie też do piątej obrony pasa mistrzowskiego Tomasza Narkuna. Tym razem popularna „Żyrafa” zmierzy się z Ivanem Erslanem.

Zobacz również: „To był jeden z lepszych obozów w mojej karierze” – Narkun przed KSW 56

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.