Albert Odzimkowski nie kryje radości ze zwycięstwa na gali KSW w Radomiu. Polak chciałby w kolejnym starciu zmierzyć się z Dominikiem Humburgerem.

Podczas gali XTB KSW 88, która odbyła się 11 listopada w Radomiu, Albert Odzimkowski stanął do rywalizacji się z Jorge Luizem Bueno i wygrał z nim przez nokaut. W programie Oktagon Live Albert nie krył radości z wygranej.

Niektórzy ludzie już mnie skreślali, rzucali bardzo szybkie osądy. Wydaje mi się, że w dzisiejszym społeczeństwie mamy już taką manierę, że oceniamy całe artykuł po nagłówkach, a nikt nie chce sobie zadać trudu, żeby wejść, kliknąć w link na Facebooku, żeby przeczytać ten artykuł. (…) Czasami nie warto za szybko oceniać. Najważniejsze jest to, że udało się to zrobić tak, jak sobie to zaplanowałem. Udało się wrócić na zwycięskie tory. Jest druga walka wygrana z rzędu i bardzo się z tego cieszę.

Albert Odzimkowski odniósł się również do pomysłu walki z Dominikiem Humburgerem.

Jak najbardziej skłaniałbym się ku temu pojedynkowi, żeby zawalczyć z Dominikiem Humburgerem.

Dominik Humburger ostatni raz walczył na gali KSW 86 i przegrał z Michałem Michalskim. Była to pierwsza przegrana Czech w karierze.

Albert Odzimkowski ma za sobą siedem pojedynków w okrągłej klatce KSW. Przedostatni raz w KSW walczył w listopadzie zeszłego roku, ale musiał uznać wyższość Henry’ego Fadipe. Przed tym starciem Albert zmierzył się z Tommym Quinnem i wygrał przez TKO już w pierwszej rundzie boju. Przed starciem na gali w Radomiu Albert spróbował swoich sił w organizacji Cave MMA i wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,905 komentarzy 2,921 polubień

Albert Odzimkowski nie kryje radości ze zwycięstwa na gali KSW w Radomiu. Polak chciałby w kolejnym starciu zmierzyć się z Dominikiem Humburgerem. Podczas gali XTB KSW 88, która odbyła się 11 listopada w Radomiu, Albert Odzimkowski stanął do rywalizacji się z Jorge Luizem Bueno i wygrał z nim przez nokaut. W programie Oktagon Live Albert […]

Odpowiedz polub

click to expand...