W piątek Mamed Khalidov (34-7-2) zapowiedział chęć odebrania tytułu mistrzowskiego Scottowi Askhamowi (19-4), mimo, iż obaj zmierzyli się ze sobą już wcześniej, a stawką pojedynku nie był pas wagi średniej. Aktualny mistrz tej kategorii szybko odpowiedział na zapowiedź Khalidova i zaproponował zorganizowanie turnieju w otwartej wadze.

Zobacz również: Mamed Khalidov: ”Chcę odebrać pas Scottowi Askhamowi”

„Mistrz wagi półciężkiej chce ze mną walczyć, a „legenda” chce rewanżu.

Zróbmy to w starym stylu. Turniej KSW, który odbędzie się jednego wieczoru. Potrzebujemy jeszcze jednego ochotnika!

Ja
Khalidov
Narkun
???

Pierwsza walka trzyrundowa… Finał pięciorundowy?”

Scott Askham na swoim koncie ma już cztery zwycięstwa w KSW. W debiucie znokautował w 69 sekund Michała Materlę. W kolejnym pojedynku w podobny sposób odprawił Marcina Wójcika. W trzeciej walce Askham posłał na deski w trzeciej rundzie Michała Materlę, natomiast w ostatniej walce decyzją sędziów pokonał Mameda Khalidova.

Khalidov w trzech ostatnich pojedynkach poniósł przegrane. Na KSW 42 został poddany w trzeciej rundzie przez Tomasza Narkuna, w rewanżu przegrał z „Żyrafą” decyzją sędziów, natomiast na KSW 52 został wypunktowany przez aktualnego mistrza.

Narkun na KSW 47 zakończył serię siedmiu zwycięstw z rzędu, podczas której pokonywał między innymi Mameda Khalidva, Marcina Wójcika, Sokoudjou czy Gorana Reljica. Na wcześniej wspomnianej gali przegrał decyzją sędziów z Philem De Friesem. W ostatniej walce, która miała miejsce na KSW 50, poddał gilotyną w pierwszej rundzie Przemysława Mysialę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.