Scott Askham, mistrz kategorii średniej KSW, który w swoim ostatnim boju pokonał na punkty Mameda Khalidova, ogłosił właśnie podpisanie nowego kontraktu z polską organizacją. Informując o tym fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych napisał:

Jestem szczęśliwy, że mogę ogłosić podpisanie nowego kontraktu na wiele walk w KSW. Zostaję tu i dziękuję fanom, Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu.

Niedawno Scott Askham napisał też w mediach społecznościowych krótką wiadomość dla fanów, w której sugeruje swój powrót do polskiej organizacji.

Do zobaczenia wkrótce KSW.

Scott Askham, przed pokonaniem na punkty Mameda Khalidova, znokautował Marcina Wójcika i dwukrotnie Michała Materlę. Wcześniej, przed debiutem w KSW, pokonał na punkty Luke’a Barnatta. Był to jego pierwszy występ po zwolnieniu z organizacji UFC.

Tuż po walce Askhama z Mamedem mówiło się o rewanżowym pojedynku, ale Anglik nie był nim zainteresowany takim starciem. Niedawno zdradził, że chętnie zmierzyłby się z Albert Duraev albo Abusupiyanem Magomedovem. Na razie jednak nie wiadomo kto może być kolejnym rywalem Askhama.

Zobacz również: Andrzej Grzebyk zapowiada powrót do klatki

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.