Mistrz wagi półśredniej KSW – Roberto Soldić chce jak najszybciej powrócić do klatki. Zawodnik UFD GYM za pomocą swoich mediów społecznościowych poprosił jednego z właścicieli organizacji o telefon w sprawie walki. Przypomnijmy, że Chorwat miał walczyć na KSW 53 z Mariusem Zaromskisem, jednak z powodu koronawirusa wydarzenie zostało odwołane.

Czekam na telefon Martin – skomentował Roberto za pomocą Instagrama.

Trzeba przyznać mistrzowi, że trzyma formę poza startami. Miejmy nadzieję, że już niebawem zobaczymy go w kolejnej obronie mistrzowskiego pasa.

https://www.instagram.com/p/CBc_zv8J9kf/

W ostatnim czasie dużo mówiło się o starciu Soldića z nowym nabytkiem KSW – Andrzejem Grzebykiem. W programie ”Koloseum” telewizji Polsat, Chorwat przyznał, że jest gotowy na podjęcie podwójnego mistrza organizacji FEN. Wydaje się, że dla zawodnika najważniejszym aspektem jest aktywność i regularne występy pod szyldem polskiego giganta MMA.

Nie oglądałem jego walk. Zobaczymy, co powie mój menadżer, Martin Lewandowski oraz Wojsław Rysiewski. Oczywiście jestem chętny do walki! Lubię się bić, lubię wyzwania, a on jest podwójnym mistrzem. To mocny zawodnik, traktuję go poważnie. Idę do przodu, na pewno będę chciał go pokonać.

Roberto po spektakularnych nokautach zyskał w Polsce miano solidnego czempiona, jednak nie wiadomo czy po końcu obecnego kontraktu pozostanie w naszym kraju. Do wypełnienia jego umowy z KSW pozostały 4 walki, a potem być może UFC. Zawodnik potwierdzał także, że Sean Shelby kontaktował się z jego menedżerem w sprawie angażu w organizacji Dany White’a, ale na chwilę obecną chce wywiązać się z trwającej umowy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.