Mariusz Pudzianowski (MMA 13-7), który miał zawalczyć podczas odwołanej gali KSW 53, jeszcze nie wie kiedy powróci do startów. Jak zapewnił odpowiadając na pytania fanów na kanale Olimpu w serwisie YouTube, chce pojawić się w klatce jeszcze w tym roku.

Zobacz również: „Nie jest prosto wejść do klatki” – „Pudzian” o współpracy z psychologiem

Na pewno w tym roku będzie ta walka. Na dziś jeszcze ciężko wszystko sprecyzować z wiadomych względów. Nic jeszcze nie jest pewne. Może być, może nie być. Zobaczymy jak się wszystko potoczy. Teraz nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, kiedy, gdzie, co i jak będzie. Wszystko jest płynne. Zobaczymy. Co czas przyniesie, to będzie.

Mariusz dodał też, że nie trenuje jeszcze w pełni przygotowując się do startów.

Jeszcze chwilkę muszę poczekać z treningami. Poskładać się do kupy i jedziemy. Na dziś cały czas rehabilitacja idzie. Do formy wracam. Więc nie ma co narzekać.

Podczas gali KSW 53 „Pudzian” miał zmierzyć się z Quentinem Domingosem (MMA 5-1). W rozmowie został zapytany natomiast o to z jakim rywalem, z którym miał okazję już się bić, chciałby zawalczyć ponownie.

Rywal, z którym chciałby ponownie wyjść do klatki to Peter Graham.

Pudzianowski walczył z Grahamem podczas gali KSW 32, która odbyła się w roku 2015 w Londynie. Wówczas to Polak przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie starcia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.