Na trzy dni przed emisją szóstego odcinka „Tylko Jeden”, poznaliśmy pary półfinałowe, które zmierzą się w starciach o awans do wielkiego finału. Kibice w tych pojedynkach nie zobaczą jednak Michała Sobiecha (4-0), który został zawodnikiem rezerwowym. „Dr Beast” dostanie prawdopodobnie szansę występu w przypadku kontuzji lub niezrobienia wagi przez jednego z uczestników.

Zobacz kulisy programu „Tylko Jeden”:







W pierwszej walce półfinałowej Adrian Bartosiński (7-0) skrzyżuje rękawice z Piotrem Walawskim (8-4-1). Będzie to rewanż za walkę z 2013 roku – obaj zmierzyli się wtedy na ALMMA 36 w starciu amatorskim. Lepszym zawodnikiem był Walawski, który w pierwszej rundzie poddał Bartosińskiego.

„Bartos” do klatki wejdzie po pokonaniu Kamila Dołgowskiego przez przerwanie lekarza. „Leda” natomiast w starciu ćwierćfinałowym decyzją sędziów pokonał Pawła Kiełka.

W drugiej walce półfinałowej Tomasz Romanowski (10-7) zmierzy się z Marcinem Krakowiakiem (8-1). „Krakus” w pierwszym odcinku poddał w kilkadziesiąt sekund Pawła Kiełka, „Tommy” natomiast w następnym epizodzie wypunktował Mariusza Radziszewskiego.

Szósty odcinek „Tylko Jeden” już w piątek o godzinie 22:10 w telewizji Polsat.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.