Na razie nie wiadomo z kim ostatecznie zmierzy się Borys Mańkowski podczas gali KSW 47, ale dużo wskazuje na to, że jego rywalem może być Dricus Du Plessis, z którym Borys miał walczyć podczas gali KSW 41. W rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl, Borys w taki sposób odniósł się do pytania o Du Plessisa.

Mieliśmy się ze sobą bić już ponad rok temu. Wtedy to jego wyeliminowała kontuzja. Także ta walka jest gdzieś tam wpisana. Wpisane jest to, że powinniśmy się z sobą bić. Mało tego, za pierwszym razem wygrał z Soldiciem i to jeszcze przez nokaut. Jest znakomitym zawodnikiem z Afryki. Ma dwa pasy organizacji afrykańskiej. Mega mocny zawodnik i fajnie, że nie dają mi jakichś słabych rywali na przetarcie, tylko wchodzę i muszę od razu pokazać, że jest dobrze.

Mańkowski przedstawił również swoje spojrzenie na potencjalny rewanż z Roberto Soldiciem, który pozbawił go tytułu mistrzowskiego.

Oczywiście, że chciałbym, szczególnie, że na pewno nie będę w takiej formie psychofizycznej jak byłem wówczas, tylko wrócę trzy razy mocniejszy, także będzie to wyglądało troszeczkę inaczej.

Cała rozmowa do obejrzenia tutaj.

7 KOMENTARZE

 1. oj Borysie tygrysie, to chyba nie za dobry przeciwnik na powrót po takim czasie, po takim pobiciu

  niemniej trzymam kciuki

 2. Wydaje mi się, że przed walką z Soldiciem Borys nie trenował, jak wcześniej. Postawił bardziej na stabilizację, równowagę, kontrolę ciała. Nie wiem, czy kosztem treningów MMA, ale było widać, że to nie był ten Mańkowski z poprzednich walk, nawet z tej na pełnym dystansie z Mamedem.

 3. Wydaje mi się, że przed walką z Soldiciem Borys nie trenował, jak wcześniej. Postawił bardziej na stabilizację, równowagę, kontrolę ciała. Nie wiem, czy kosztem treningów MMA, ale było widać, że to nie był ten Mańkowski z poprzednich walk, nawet z tej na pełnym dystansie z Mamedem.

  Tylko Ci sie wydaje. Borys to 2 polki nizej niz Roberto.

 4. To na chuj był  sprowadzany ten Soto?

  Na galę w Gliwicach nie mogli  od razu dac Du Plecissa?

  Dokładnie, nawet Lewy przyznał, ze Borysowi włączył sie kalkulator i nikogo mocnego nie mógł dostac na powrot, a teraz to pierdolenie.

 5. Dokładnie, nawet Lewy przyznał, ze Borysowi włączył sie kalkulator i nikogo mocnego nie mógł dostac na powrot, a teraz to pierdolenie.

  To na chuj był  sprowadzany ten Soto?

  Na galę w Gliwicach nie mogli  od razu dac Du Plecissa?

  Może po wypadnieciu Borysa. Włodarze się trochę wkurzyli i stwierdzili, że bierze kogo dają albo wypad z baru.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.