Na rynku wydawniczym wyszło kolejne opracowanie, traktujące bezpośrednio o dyscyplinie MMA. Tym razem dowiemy się wszystkiego o historii KSW oraz współzałożycielu organizacji Martinie Lewandowskim.

Książka do kupienia jest pod tym linkiem.

Martin Lewandowski w rozmowie z Grzegorzem Sobieszkiem opowiada o atmosferze w rodzinnym domu, o dorastaniu i szukaniu własnej drogi. O tym, jak z dyrektora ds. promocji warszawskiego hotelu Marriott stał się współzałożycielem jednej z najbardziej znanych w Europie federacji promujących mieszane sztuki walki.

Gale KSW to nie tylko pojedynki, to niemal spektakle ze specjalnie dobraną scenografią, muzyką i aranżacją przestrzeni. To wydarzenia sezonu, uzupełnione transmisjami gromadzącymi tysiące osób.

Dowiedz się, gdzie i od czego wszystko się zaczęło, kim byli pierwsi zawodnicy, jak ich dobierano, jakie historie towarzyszą ich pojedynkom. Jakie najtrudniejsze przeszkody trzeba pokonać, przygotowując gale. Któremu muzykowi towarzyszyli kiedyś w nagraniach bracia Lewandowscy. Czy zdarzyło się, że po walce został zmieniony werdykt, jak długo trwała najkrótsza walka i czy kiedykolwiek gala była zorganizowana pod gołym niebem.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

 1. To Żart biografia ??? Hahaha
  Żenada, wypuszczać biografie kiedy jest się w takim dołku. Chodzili po miesiące próbując sprzedać ksw, ale kwoty których oczekiwali były nie rynkowe.
  Ciekaw jestem kto kupi biografie M.L ….. szkoda drzew. Kolejny człowiek, który wypuszcza biografie w niewłaściwym momencie
  Maciej K pewnie ma ubaw 😉

 2. To Żart biografia ??? Hahaha
  Żenada, wypuszczać biografie kiedy jest się w takim dołku. Chodzili miesiące próbując sprzedać ksw, ale kwoty których oczekiwali były nie rynkowe.
  Ciekaw jestem kto kupi biografie M.L ….. szkoda drzew. Kolejny człowiek, który wypuszcza biografie w niewłaściwym momencie
  Maciej K pewnie ma ubaw 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.