Piotr Kuberski udanie zadebiutował w okrągłej klatce KSW. Były mistrz FEN nie kryje swoich sportowych ambicji i chęci walki o pas KSW.

11 listopada podczas gali XTB KSW 88 doszło do pojedynku Bartosza Leśki z Piotrem Kuberskim, byłym mistrzem organizacji FEN. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie nokautem na Bartoszu Leśce. Piotr Kuberski w programie Oktagon Live powiedział, że liczył na takie skończenie.

Moim założeniem było wejście do organizacji z dużym przytupem. Jeśli chcę się liczyć w walce o pas, to moim cichym założeniem było skończenie tej walki przed czasem. To się udało. Bardzo jest z tego powodu dumny i bardzo się cieszę.

Piotr Kuberski zapowiedział też, że w kolejnym starciu chciałby zmierzyć z kimś, kto jest od niego wyżej w rankingu wagi średniej. Dodał też, że marzy mu się walka o pas.

Zobaczymy co na to organizacja, ale walka o pas coraz mocniej przebija się przez moje myśli i to by było spełnienie marzeń. Jestem nowym tutaj, ale mam za sobą pasmo efektownych zwycięstw. Mam nadzieję, że to mnie bardzo przybliży.

Piotr Kuberski ma na swoim koncie trzynaście zawodowych pojedynków, z których dwanaście zakończył jako tryumfator. Reprezentant klubu Ankos MMA od roku 2019 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dziesięć starć, zdobył pas mistrzowski wagi średniej organizacji FEN i obronił go dwa razy. Popularny „Qbear” znany jest z nokautowania rywali. Większość zwycięstw zanotował przed czasem. Jedenaście razy posyłał rywali na deski, a siedem razy robił to już w pierwszej rundzie starcia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,906 komentarzy 2,927 polubień

Piotr Kuberski udanie zadebiutował w okrągłej klatce KSW. Były mistrz FEN nie kryje swoich sportowych ambicji i chęci walki o pas KSW. 11 listopada podczas gali XTB KSW 88 doszło do pojedynku Bartosza Leśki z Piotrem Kuberskim, byłym mistrzem organizacji FEN. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie nokautem na Bartoszu Leśce. Piotr Kuberski w programie […]

Odpowiedz polub

click to expand...