Phil De Fries, mistrz KSW wagi ciężkiej, jeszcze nie wie kto będzie jego kolejnym przeciwnikiem w obronie tytułu. Wskazał jednak czterech potencjalnych rywali, którzy są dla niego interesujący.

Podczas grudniowej gali KSW 57 doszło do walki o pas wagi ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem i Michałem Kitą. Anglik rozbił Polaka w drugiej rundzie starcia i pozostał na tronie królewskiej kategorii wagowej.

Teraz natomiast, po gali KSW 58, wskazał czterech potencjalnych rywali, z którymi mógłby się zmierzyć. Anglik wybrał następujących zawodników: Josha Barnetta, Szymona Kołeckiego, Michała Andryszaka i Tomasza Narkuna.

Who would you like to see have the next shot at the title ? One of these players or somebody else ?Kto chciałby…

Opublikowany przez  

De Fries miał już okazję walczyć z Michałem Andryszakiem, którego pokonał w walce o zwakowany pas wagi ciężkiej. Miał też okazję zmierzyć się z Tomaszem Narkunem, ale i jego pobił w okrągłej klatce.

Anglik w komentarzu pod postem, który opublikował na Facebooku napisał też, że najciekawsze dla niego są dwa zestawienia – z Joshem Barnettem i Szymonem Kołeckim.

Barnett nie miał jeszcze okazji bić się w organizacji KSW, ale walczył podczas gali Genesis przygotowanej przez Macieja Kawulskiego, na której pokonał Marcina Różalskiego.

Szymon Kołecki natomiast w swojej ostatniej walce pokonał Martina Zawadę i na razie nie wie kto będzie jego kolejnym rywalem.

Zanim doszło do ostatniej walki Phila De Friesa, walczył on w KSW podczas gali KSW 50 w Londynie i pokonał wówczas Luisa Henrique. Anglik wygrał z pretendentem przez nie jednogłośną decyzję i obronił pas mistrzowski KSW w wadze ciężkiej. Wcześniej obronił swój pas w starciu z Tomaszem Narkunem, a przed nim z Karolem Bedorfem. Mistrzem KSW został w roku 2018 kiedy pokonał Michała Andryszaka. Obecnie ma na koncie pasmo 7 zwycięstw z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.