Tomasz Oświeciński w rozmowie z MMARocks.pl po gali KSW 40 ocenił walki „Pudziana” i Michała Materli oraz skrytykował postawę najbliższego rywala – Popka.

42 KOMENTARZE

 1. Na siłę próbuje robić z siebie inteligentną osobę. Ludzie kojarzą go z roli "Stracha", a on na siłę próbuje udowodnić wszystkim, że nie będzie grał roli Stracha przed kamerami, że jest inteligentny  (jak sam o tym mówi), a rola Stracha to tylko granie swojej roli, że jest przeciwieństwem niego. Nie rozumiem jego kompleksu i tego podkreślania. Sporo tego gadania o tym w 3,5 minuty. Te okulary, te gadanie o inteligencji, o zniżaniu sie do poziomu Popka i o tym, że on sam ma IQ 138. Żenujący kompleks. Inteligentni ludzie nie muszą mówić, że są inteligentni. Inteligencja nie jest w życiu najważniejsza. Polubiłem go za dystans do siebie, za role filmowe, a tutaj zgrywa "profesora". Nie kupuję tego.

 2. Tomek ja rozumie, że iloraz inteligencji aż 138 i dużo książek przeczytałeś ale te okulary źle leżą. Musiałeś je poparwić aż 13 razy podczas wywiadu. Kup inne.

 3. Tomek ja rozumie, że iloraz inteligencji aż 138 i dużo książek przeczytałeś ale te okulary źle leżą. Musiałeś je poparwić aż 13 razy podczas wywiadu. Kup inne.

  On po prostu dyskretnie daje do zrozumienia, że ma zajebiste oksy i jest bardzo inteligentny, bo tylko inteligentni ludzie noszą takie fajne okularki 😉

 4. On po prostu dyskretnie daje do zrozumienia, że ma zajebiste oksy i jest bardzo inteligentny, bo tylko inteligentni ludzie noszą takie fajne okularki 😉

  On jet zbyt inteligentny. Dlatego nie zrozumiałem. Tomek przepraszam za swój niski poziom inteligencji. #LowIQ

 5. Pan Oświeciński myśli chyba, że został wynajęty w charakterze Judoki, a KSW chciało tego Stracha z Pitbulla. Na następny wywiad proszę być w dresie i bez okularów, kurw..a.

 6. Tomasz Oświeciński w rozmowie z MMARocks.pl po gali KSW 40 ocenił walki "Pudziana" i Michała Materli oraz skrytykował postawę najbliższego rywala – Popka.

  Pokażcie mi takiego co na KSW nie pije!

 7. Rekordowy promilaż na staredownie! Kolejna granica ludzkich możliwości przesunięta przez herosów KRS1

  Gdzie jest ich sufit?

  The sky is the limit.

 8. Szanowny Panie Strachu:

  iloraz inteligencji powyżej 130IQ ma 2,2%ludzi (zgodnie z rozkładem normalnym)

  Czy twierdząc, że ma Pan IQ 138 rozumie Pan, Panie Strachu, że jak wybierzemy losowo 50 osób to Pan powinien być spośród nich najinteligentniejszym?

  Czy tak jest w rzeczywistości? Jest Pan pewien?

  ps. dziwne, że tej błyskotliwości nikt nie zauważył, więc należało o niej powiedzieć 😉

  ale, tak czy owak, oby popek mikołajuw przegrał…

 9. Haha najlepszy tekst na końcu 😛 Ciekawe czy Strachu wie, że ten tekst był w jednym z starszych kawałków Firmy 😀 Dobre też podkreślanie tego, że jest sportowcem. A ja myślałem, że aktorem którego zakontraktowano do freak fighta…

 10. Częściej czytam, niż piszę ale teraz muszę to z siebie wyrzucić.

  Pan Oświeciński wypowiada się z sensem i nie sprawa wrażenia debila którego wiele osób chce z niego tutaj zrobić. Facet ma na tyle klasy, żeby nie wdawać się w utarczki słowne z Popkiem. Jeżeli tak/ co najmniej tak zachowywałby się każdy fighter mma, ten sport byłby postrzegany zupełnie inaczej. Wczorajsza gala to była taka obora, że jakbym pokazał to laikowy to by stwierdził, że jestem upośledzony że interesuję się mma. Nie potrzebnie mówił np. jakie ma IQ, ale PANOWIE to nie jest neurochirurg tylko fighter. Naprawdę, życzę sobie żeby każdy fighter okładający się po mordzie miał tyle do powiedzenia.

  edit:

  Jeszcze jedno… Jak widzę wywody na temat inteligencji i przytaczanie przykładu Pudziana to ręce mi opadają. Niech jeden z drugim założy biznes, zatrudnia ludzi, obraca dużymi pieniędzmi i żyje dostatnio- osiągnie sukces, to potem nie będzie musiał zadawać sobie pytania, czy osoba która to osiąga jest debilem.

  Dla tych, którzy nigdy do tego nie dojdą podaje odpowiedz: NIE, NIE JEST.

 11. To jest tylko i wyłącznie freakfight.

  Nie ważne co powiedzą czy jak się zachowają, to zwyczajnie nie ma znaczenia.

  Ich umiejętności prawdopodobnie nie stoją na najwyższym szczeblu i mówienie co kto i jak zrobi zwyczajnie nie ma sensu. Wygra ten, który pierwszy trafi celnie w szczękę.

 12. Hehe zawszę mam bekę z tego gościa. Chuja widział jeżeli chodzi o sporty walki na poziomie zawodowym, a zgrywa twardziela i speca. Obstawiam, że odklepie po ciosach, szkoda że nie ma u buka takich zakładów. Mi to zawsze trochę szkoda poważnych zawodników, że biorą udział w eventach reklamowanych takimi walkami. Wydaje mi się, że to jest nasjłabsza część bycia zawodnikiem KSW. Kciuki za Popkiem. Nie lubię żadnego z nich ale Popek mimo wszystko w swojej postawie jest bardziej prawdziwy, a Oświeciński na siłe robi PR, że robi to żeby się sprawdzić, że trenuje, typowy sportowiec itd, a tak naprawdę chodzi tylko o hajs. Najgorsze jest to, że to jest tego typu sport i tak jest odbierany, że wbrew pozorom nikt nie będzie potem pamiętał, że to jest ten gość co dostał od rapera wpierdol – no bo wiadomo bójka barowa może pójść w dwie strony, co innego jakby zaczął grać koło Lewego na ataku – wtedy opinia publiczna pożarła by chłopa.

 13. Częściej czytam, niż piszę ale teraz muszę to z siebie wyrzucić.

  Pan Oświeciński wypowiada się z sensem i nie sprawa wrażenia debila którego wiele osób chce z niego tutaj zrobić.

  nikt nie twierdzi,że to debil. normalny gość, wydaje się w porządku .ale niech nie robi z siebie superinteligenta,

 14. Tak jak przedmówcy , inteligentny człowiek sie z tym nie objawia , z rożnych złożonych przyczyn.  Tutaj ktos pisał ze doszedł do czegoś etc etc. W dzisiejszym świecie dojść do czegoś można wcale nie tak wielkim nakładem, to bardzo zróżnicowana sprawa. Jedni dochodzą ciezka praca i pokora, inni wrzucają do sieci szokujące filmiki z ich udziałem , i tez dochodzą do "czegoś". Bycie popularnym dzis ==\\== wartość. Czasami nawet wręcz odwrotnie, patrz hipsterow typu dejn i Majewski , widziałem raz urywek u wojewódzkiego , i ręce mi opadły.

 15. Taki inteligentny a myslal ze kobita mu jednego buta za malego sprzedala.Nic z tego nie rozumiem:travolta: OD TEGO POSTA NIE JESTEM OPLOTEM KURWA

 16. Nie dajcie się zwieść, ta walka będzie żenująca jak wszystkie takie. Choćby nie wiem co zostało powiedziane, nie ma najmniejszych szans żeby to w miarę przyzwoicie wyglądało.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.