michał materla mamed khalidov

Podczas gali KSW 55 do okrągłej klatki powrócili: Michał Materla i Mamed Khalidov. Obaj wygrali swoje walki i obaj zrobili to w zupełnie innym stylu. Mamed szybko i efektowanie znokautował Scotta Askhama i odebrał mu pas wagi średnie. Materla w swoim stylu zdominował w parterze Aleksandara Ilicia i wygrał z nim przez techniczny nokaut.

W rozmowie z Andrzejem Kostyrą dla „Super Expressu” Materla oceniając swój ostatni pojedynek i starcie Mameda powiedział:

To pokazuje zupełnie inne style jakie prezentujemy w walce. Jednak on jest artystą, ja jestem rzemieślnikiem i chyba było to widać w walce.

Michał został zapytany również o potencjalny rewanż ze Scottem Askhamem i Mamedem Khalidovem.

Jeżeli chodzi o rewanż z Askhamem, myślę że na to musiałbym jeszcze zasłużyć. Jeżeli chodzi o rewanż z Mamedem to nie podejmuję w ogóle tematu, bo już nie ma o czym mówić. Była kiedyś presja ze strony włodarzy KSW, zgodziliśmy się i to był pierwszy i ostatni raz kiedy wszedłem w taką sytuację. Potem też źle się czułem sam z sobą, że się ugiąłem. Już nawet nie chodzi o wynik walki, tylko o swoje przekonania.

Mamed również nie jest zainteresowany pojedynkiem z Michałem, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl.

Jedyna możliwość jest taka, że spotkamy się w sali treningowej, bez publiczności, bez kamer. Do takiej walki w klatce, na gali, już z nim nie wyjdę, nikt mnie nie namówi.

Do walki Michała Materli z Mamedem Khalidovem doszło w roku 2015. Wówczas to podczas gali KSW 33 Mamed błyskawicznie znokautował Materlę i odebrał mu pas mistrzowski wagi średniej.

16 KOMENTARZE

 1. no i brawo. Juz niewazne co kieruje Materla, wazne jest, ze zostal im juz tylko rewanz z Askhamem dla Mameda. No chyba, ze zrobia Askham vs Materla, do czego jak widac Materla sie strasznie nie pali.

  @KawulLewandowSKI dawac rewanz Askham vs Mamed, a Materli placka. Moze rewanz z Janikowskim?

 2. Tak sobie myślę że KSW ma chyba rekord rewanżów jeśli chodzi o federację , kolejny rekordzik do kolekcji :suchykarol:

 3. Nie robcie tego Mamedowi on ma juz 40 lat…Materla go zabije w tej chwili

  Czym? Jak? Jakie Materla ma narzędzia na Mameda? Nie miał ich wtedy, nie ma ich teraz. Jedynie mógłby próbować zależeć Mameda, ale większa szansa jest, że ze swoją twarzogardą to by się nadział na coś przy próbach obaleń. Albo by go Mamed poddał z pleców.

  Materla to wie, dlatego nie chce rewanżu.

 4. No chyba, ze zrobia Askham vs Materla, do czego jak widac Materla sie strasznie nie pali.

  Rzemieślnik vs Rzemieślnik. :antonio:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.