maciej kawulski

Wczoraj organizacja KSW na swoim profilu na Instagramie opublikowała krótki filmik z tajemniczą postać i podpisem „On wraca”. Bardzo szybko pojawiły się głosy fanów przypuszczających, że chodzi o postać Marcina Różalskiego, byłego mistrza KSW wagi ciężkiej. Film udostępnił u siebie również Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW.

Co ciekawe, sceneria filmiku z tajemniczym zawodnikiem jest taka sama jak na zdjęciu Macieja Kawulskiego, który kilka dni temu dodał je na Instagramie pisząc:

W przeciwieństwie do polityki oraz wielu innych przestrzeni zawodowych, działając w ogólnie rozumianej rozrywce możesz mieć przynajmniej nadzieje, że ludzie czekają na twój kolejny projekt. No to co? Działamy dalej? Obiecuję, że nie będziecie się w tym roku nudzić.

https://www.instagram.com/p/CEn6eG9nqga/

O powrocie Marcina Różalskiego do walk mówi się od bardzo dawna, jednak sytuacja związana z koronawirusem przedłużyła czas oczekiwania na ostateczną informację w tej sprawie. Od dawna mówi się też o tym, że Marcin Różalski może wrócić do walk, ale już nie na zasadach MMA. Jakiś czas temu spekulowano również o możliwości walki na gołe pięści, a sam „Różal” wrzucił do mediów społecznościowych film z treningu na worku bez rękawic.

https://www.instagram.com/p/B-9SY7khx1m/?utm_source=ig_embed

18 KOMENTARZE

 1. Kolejny nowatorski "projekt". Walki na gołe pięści, a nad ringiem będzie wisiał Kawul z kamerą. UFC jest wiadomo gdzie.

 2. Ciekawe co tam się szykuje za niepowtarzalny pomysł:

  1. Powrót kogoś z emerytury

  2. Walka dwóch mistrzów

  3. Kolejny sezon reality show

  4. Walki w dziwnym miejscu np w kopalni lub na wyspie

  5. Rewanż wiekowych zawodników którzy mierzyli się za młodu lub były próby ich zestawienia lata temu.

 3. Ciekawe co tam się szykuje za niepowtarzalny pomysł:

  1. Powrót kogoś z emerytury

  2. Walka dwóch mistrzów

  3. Kolejny sezon reality show

  4. Walki w dziwnym miejscu np w kopalni lub na wyspie

  5. Rewanż wiekowych zawodników którzy mierzyli się za młodu lub były próby ich zestawienia lata temu.

  Wszystko poza czwartym.

 4. Wszystko poza czwartym.

  Jeszcze zapomniałem o nowym freaku lub exsportowcu z dyscypliny olimpijskiej. To też się może zdarzyć.

 5. Chyba kawulowi się nie spodobało, że Borek sobie PPV sprzedaje.

  Juz nie będą wciągać… tzn. czytac Leśmiana po nocach.

 6. Nie będziemy się nudzić. Gamrot podpisał nowy kontrakt i jeszcze w tym roku Gamrot vs. Parke 4, bo pierwsza walka zakończyła się kontrowersyjną decyzją, druga przez No Contest (więc jakby jej nie było), a trzecia przez "kontuzję". W 2021 rewanż z Ziółkowskim, który tym razem będzie się mógł w pełni przygotować na walkę o pas oraz powrót wszechgalaktycznego mistrza legendy Mameda na rewanż z aktualnym mistrzem kategorii średniej (w catchweighcie 85.5 kg) Scottem Askhamem.

  W wadze ciężkiej gromy! Dominujący mistrz Phil De Phries podejmie w rewanżu Narkuna, który tym razem przygotowywał się pod okiem uprzedniego mistrza, Bedorfa, do walki o pas królewskiej kategorii. Ale na tym nie koniec! Następny w kolejce do pasa najcięższej kategorii wagowej jest brazylijski król zapasów, Luis "KLB" Henrique, którego poprzednia walka z mistrzem zakończyła się po wyrównanej 25-minutowej wojnie niejednogłośną decyzją!

  Znajdzie się też coś dla wielbicieli niższych kategorii wagowych! Aktualny mistrz Antun Račić nie może pozwolić sobie na spocznięcie na laurach. Polski Orzeł, Paweł Polityło, stoczył już z mistrzem 2 wyczerpujące walki, których wyniku do końca ostatniego gongu nikt nie był pewien i które także zakończyły się niejednogłośnymi decyzjami. Dominującą wygraną nad weteranem bałkańskiej sceny Bogdanem Barbu, Polityło jasno udowodnił, że w pełni zasłużył na rewanż o pas mistrzowski kategorii koguciej.

 7. Kawul już nie wie, gdzie dziury łatać, żeby utrzymać wydumany monopol, przyszło Fame to odpowiedział FFF. I klapa. Teraz chce zagiąć Gromdę z nowym projektem na gołe pięści i emerytem Różalem jako główną gwiazdą. Przewiduję klapa numer 2 😎

 8. Jak nowy projekt to koniecznie musi sie w tym znaleźć Łukasz Jurkowski którego nigdy za wiele,  powstały już Wotore ,Gromdy , Krwawy Sport  nie wiem czy jest jeszcze miejsce w tym wszystkim na kolejne projekty gołych pięści pana Kawulskiego , wydaje mi sie ze jak na polski rynek to jest już przesyt tego wszystkiego , ale kto wie może mistrz wykręci kolejne rekordy

  :kawulpokapoka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.