Arkadiusz Wrzosek wygrał niedawno czwartą walkę w zawodowym MMA. Były kickboxer nie kryje jednak, że droga po najwyższe laury w organizacji KSW jest jeszcze przed nim bardzo długa.

Podczas gali XTB KSW 90, która odbyła się 20 stycznia w Warszawie, Arkadiusz Wrzosek odniósł kolejne zwycięstwo w okrągłej klatce. Tym razem pokonał Ivana Vitasovicia, doświadczonego fightera MMA. Wcześniej Wrzosek konfrontował się z byłymi kickboxerami. Na razie nie wiadomo kto będzie kolejnym rywalem Arka, ale w programie Oktagon Live Wrzosek odniósł się do pomysłu walki o pas wagi ciężkiej KSW z Philem De Friesem.

Wydaje mi się, że jestem pewnym siebie zawodnikiem, mierzę wysoko, ale myślę, że ciężko byłoby zdetronizować Phila De Friesa. Dla mnie jest to niesamowity zawodnik, niesamowity fighter, świetny zapaśnik, grappler, gigantyczny chłop i realnie na razie do takiej walki podchodziłbym naprawdę z mocnym respektem i dystansem.

Wrzosek dodał też, że jest gotów na walki z zawodnikami z rankingu najlepszych ciężkich organizacji KSW.

Do pokonania w drodze po pas mam co najmniej z sześciu przeciwników. (…) Natomiast widziałbym się już dziś z kilkoma zawodnikami z top 10 w ringu.

Po ostatniej walce Arek Wrzosek zaproponował starcie z Arturem Szpilką, do którego miało już wcześniej dwa razy dojść, ale za każdym razem problemy zdrowotne Szpilki sprawiały, że walki były odwoływane.

Arkadiusz Wrzosek w zawodowym MMA walczy od roku 2022. W tym czasie stoczył cztery pojedynki i wszystkie wygrał. Wrzosek od początku kariery w MMA jest związany z organizacją KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,998 komentarzy 3,072 polubień

Arkadiusz Wrzosek wygrał niedawno czwartą walkę w zawodowym MMA. Były kickboxer nie kryje jednak, że droga po najwyższe laury w organizacji KSW jest jeszcze przed nim bardzo długa. Podczas gali XTB KSW 90, która odbyła się 20 stycznia w Warszawie, Arkadiusz Wrzosek odniósł kolejne zwycięstwo w okrągłej klatce. Tym razem pokonał Ivana Vitasovicia, doświadczonego fightera […]

Odpowiedz polub

click to expand...