fot. instagram.com/pudzianofficial/

Mariusz Pudzianowski, który już w marcu ponownie pojawi się w klatce KSW, tym razem zmierzy się w niej z Szymonem Kołeckim. Do starcia dojdzie podczas gali KSW 47, a „Pudzian” właśnie zapowiedział, że rusza z mocnymi przygotowaniami do zbliżającego się starcia.

Nie ma już dźwigania ciężarów! Baza pod ciężkie treningi MMA zrobiona! Przygotowanie bazy dobiega końca i pora wejść w 10-cio tygodniowe przygotowanie specjalistyczne!!!

Napisał Mariusz na swoim profilu na Facebooku i opublikował filmik z ostatnich lżejszych treningów.

41 KOMENTARZE

 1. Dojebał koksu. :frankapprove:

  raczej węglowodanów i trochę zmniejszył obroty i dlatego podlało, koks z hormonem to tam jest grany codziennie, z małymi mostkami pomiędzy cyklami raz na jakiś czas.

 2. raczej węglowodanów i trochę zmniejszył obroty i dlatego podlało, koks z hormonem to tam jest grany codziennie, z małymi mostkami pomiędzy cyklami raz na jakiś czas.

  Gram teścia tygodniowo w diecie to juz do konca zycia bedzie grany :fjedzia:

 3. Mariusz, dla mnie możesz nawet skakać na nartach i tak będę Cię lubił i szanował.

  Sobie wyobraziłem to :DC:

 4. Siła Masa Pierdolniecie, dobrze Pudzianku karierę Tyberiusza skończyłeś to i tego Prezesa Kołeckiego też skończ.

 5. Łapiesz, rzucasz, G&P…

  … i po zawodach!

  Na pewno da radę!

  Edit. Ograniczeniem jest tylko 180 sekund .:)

 6. Kurła, obejrzałem dopiero filmik i za każdym razem jak widzę Pudzian, który próbuje boksów to nie mogę wyjść z podziwu jak można być aż takim antytalentem. Tyle lat treningow i żadnych postępów, ani jeden cios nie jest wprowadzony prawidłowo. Wszystko pchane, niestabilne na nogach, buja się na boki jak pierdolony rezus. I ten sam przypadek to Atencjusz Szostak.

  Faktycznie on ćwiczy w sali weselnej. W sumie spoko, bo co weekend ma sparingpartnerow na miejscu.

 7. Siła Masa Pierdolniecie, dobrze Pudzianku karierę Tyberiusza skończyłeś to i tego Prezesa Kołeckiego też skończ.

  :antonio:

 8. Niech to się już wreszcie skończy.

  #szymonmusisz

  Oj tam. Pudziao powinien przegrać wg włodarzy, według własnej wagi i według większości oglądających (o ile tyle rzeczywiście wniesie, bo może sobie dociąć spokojnie, i wbić w Szymona kilka harpunów). Natomiast jakieś 30-40% oglądających wierzy, że Mario przyrządzi potrawkę z ugotowanego kamienia, z półproduktem dostarczonym przez pana Kołeckiego. :razz:onymindfuck:       SPOILER
  :antonio::baldwinwhiskey:::snoopd:::corn:

 9. Oj tam. Pudziao powinien przegrać wg włodarzy, według własnej wagi i według większości oglądających (o ile tyle rzeczywiście wniesie, bo może sobie dociąć spokojnie, i wbić w Szymona kilka harpunów). Natomiast jakieś 30-40% oglądających wierzy, że Mario przyrządzi potrawkę z ugotowanego kamienia, z półproduktem dostarczonym przez pana Kołeckiego. :razz:onymindfuck:       SPOILER
  :antonio::baldwinwhiskey:::snoopd:::corn:

  :hi:Dobra spoko tylko jak możesz powiedz dlaczego ludzie stawiają Szymona za faworyta przecież jak popatrzeć z kim walczył Szymon i jaki bilans mieli jego rywale to normalnie pojebane jest że do tej walki dojdzie. Siano się musi zgadzać wiadomo.

 10. :hi:Dobra spoko tylko jak możesz powiedz dlaczego ludzie stawiają Szymona za faworyta przecież jak popatrzeć z kim walczył Szymon i jaki bilans mieli jego rywale to normalnie pojebane jest że do tej walki dojdzie. Siano się musi zgadzać wiadomo.

  Klasyka, prawy, bo sprawdzany często olimpijczyk, młodszy i czystszy (wynikająca z prawości czystość). Coś jak klasa paladyna w RPGach :ożeszty:

  Mamy więc paladyna polskiego, który niejednemu saracenowi łeb uciął (na olimpiadach), przykład idealnego faceta. Spokojny, opanowany, w razie W upierdoli głowę :rutekajak:

  VS

  Mariusz Pudzilla Pudzianowski. Klasa sama w sobie. Mimo odpowiednio prawicowych poglądów, nie jest paladynem. Prędzej ktoś jak Letho, gdzie wiemy, że trochę dopalony, zna rozmaite sztuczki (czasem magiczne) i głowy owszem, wrogom ucina – natomiast ma przy tym odpowiednią zabawę i zysk. I nie chodzi mi o bycie jakimś psychopatą – to raczej człowiek orkiestra, który nigdy się nie wypali:rutekajak:, choć chce udawać emeryta :usunto: Nie wiem tylko, po co. Ma przecież więcej energii, niż setki tysięcy małolatów w całej Polsce, nie mówiąc o świecie…:brainoverload: edit: i nie mówię o wsparciu regeneracji, chodzi mi po prostu o jego mentalność. Jak ma cel, to dojdzie odpowiednio wysoko, albo na sam szczyt, dając widowisko, i jak kończy cel – to ma X następnych. I kolejne realizuje znów na maksa…:antonio:

 11. Klasyka, prawy, bo sprawdzany często olimpijczyk, młodszy i czystszy (wynikająca z prawości czystość). Coś jak klasa paladyna w RPGach :ożeszty:

  Mamy więc paladyna polskiego, który niejednemu saracenowi łeb uciął (na olimpiadach), przykład idealnego faceta. Spokojny, opanowany, w razie W upierdoli głowę :rutekajak:

  VS

  Mariusz Pudzilla Pudzianowski. Klasa sama w sobie. Mimo odpowiednio prawicowych poglądów, nie jest paladynem. Prędzej ktoś jak Letho, gdzie wiemy, że trochę dopalony, zna rozmaite sztuczki (czasem magiczne) i głowy owszem, wrogom ucina – natomiast ma przy tym odpowiednią zabawę i zysk. I nie chodzi mi o bycie jakimś psychopatą – to raczej człowiek orkiestra, który nigdy się nie wypali:rutekajak:, choć chce udawać emeryta :usunto: Nie wiem tylko, po co. Ma przecież więcej energii, niż setki tysięcy małolatów w całej Polsce, nie mówiąc o świecie…:brainoverload: edit: i nie mówię o wsparciu regeneracji, chodzi mi po prostu o jego mentalność. Jak ma cel, to dojdzie odpowiednio wysoko,

  Gothic props

 12. Mario sam se skameruje, poboksuje między obrusami na weselnej sali, to se zaoszczędził na suple. Człowiek z głową na karku, bez szyi, ale na karku.

 13. Niech to się już wreszcie skończy.

  #szymonmusisz

  No ja już też nie daję rady z Mariuszem, wywiadów nawet nie odpalam bo od lat jest bardzo konsekwentny w swoich wypowiedziach. Mam nadzieję, że jak przystało na wielkich wojowników, po najbliższej walce, zostawi rękawice na macie.

 14. Co go tak powyginało. Dyszy podczas truchtu. Po 10 latach walk mma… sorry ksw.

  To że niby co – 120 kilowy gość po dziesięciu latach treningu mma powinien skakać jak baletnica?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.