Chociaż Shamil Musaev nie do końca zgadza się z tym jak KSW podeszło do ukarania go po awanturze, do której doszło podczas gali KSW 58, szefostwo organizacji jest nieugięte i nie ma zamiaru zmieniać decyzji.

Po dokładnym przeanalizowaniu awantury po walce Shamila Musaeva Urošem Jurišiciem organizacja KSW ogłosiła, że Shamil Musaev i Uroš Jurišić otrzymają kary finansowe w wysokości odpowiednio 50 i 30 proc. wynagrodzenia. Ukarani zostali również członkowie zespołów obu zawodników.

We wczorajszym programie „Koloseum” Shamil Musaev powiedział, że cała awantura zaczęła się od tego, iż Jurišić uderzył jego menadżera w twarz i że KSW powinno przemyśleć to, czy kary są słusznie nałożone.

Zobacz również: „Niech Martin przemyśli swoją decyzję” – Musaev o karach od KSW

Martin Lewandowski odniósł się w tym samym programie do słów Musaeva.

Nasza decyzja jest nieodwołalna. Spędziliśmy trzy pełne dni, żeby ustalić taki rodzaj kar. (…) Nie spieszyliśmy się z tym. Obejrzeliśmy wszystkie możliwe nagrania, z każdej możliwej kamery. (…) Uważam, że podeszliśmy do tego bardzo sprawiedliwie.

Lewandowski odniósł się również do słów Musaeva o tym, że Uros uderzył jego menadżera w twarz.

Nie jest też tak jak mówi Shamil, że Uros pobił kogokolwiek i zaczął całą aferę. Odepchnął rękę menadżera, ale go nie uderzył.

Martin Lewandowski powiedział również, że chce dalej oglądać walki obu zawodników KSW, ale teraz czekają ich negocjacje związane z przedłużeniami kontraktów, a ostatnia sytuacja i rozżalenie zawodników może wpłynąć na trudność rozmów.

8 KOMENTARZE

 1. Spędziliśmy trzy pełne dni, żeby ustalić taki rodzaj kar.

  Ale kawy poszlo ile barista nastal sie przy zaparzaczu to bania mala…

 2. Wiadomo kto na spotkaniu parzył kawę… Ale kto kelnerowal?

  Wojej zaparzał,

  kelner…kelnerował

  a co robił Kawul ja się pytam?

  A na poważnie, to nie ma widzę zlituj się. Życie ostre jak maczeta.

  Te kary ich pogrążą i teraz już nigdy nie zrobią ponownie takiej chały :boystop:

 3. Ja to obu Panom podziękował i tyle, byś po to bydło i jak zrobili to raz to z robią drugi raz.

  Jakie dziękowanie Panie 8 gal do zrobienia trzeba wykonać Plan A trzy dni siedzieli bo juz wiedza ze 5 ,7 i 14 gala z ich udziałem Kawul ma już poematy na 4 lata do porzodu nie psuj boskiego planu:kawulpokapoka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.