materla kawulski soldić

Michał Materla, który podczas gali KSW 55 wrócił do okrągłej klatki KSW i w swoim stylu zdominował w parterze Aleksandara Ilicia i wygrał z nim przez techniczny nokaut, zawalczy ponownie już podczas KSW 56. Rywalem Polaka będzie Roberto Soldić, mistrz KSW wagi półśredniej.

Po ogłoszeniu tego zestawienia Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW skomentował je pisząc w mediach społecznościowych:

Co tu dodawać. Najbardziej zaskakujące starcie w tym roku… Specjalnie dla Państwa… W tym trudnym dla nas wszystkich czasie #ksw @michal_materla vs @soldicmma.

W wywiadzie dla serwisu Sport.pl Kawulski powiedział również, że pomysł na taką walkę wyszedł od organizacji.

Rzadko kiedy pojedynki wymyślają się same. Ten pojedynek wymyśliliśmy my, a Michał bardzo dobrze na niego zareagował. Michał jako bijące serce KSW, które ostatnio zaczęło bić mocniej i szybciej i znowu tak jak kiedyś, jest na takim etapie swojej kariery, że chce wyzwań i bardzo mnie to cieszy, bo nie ma nic gorszego niż patrzenie na zawodnika, który jest długo w tej grze i chce jeszcze się bić, ale nie chce wyzwań.

Materla walcząc na KSW 55 powrócił do klatki po wygraniu starcia, do którego doszło poza klatką KSW. Na gali EFM 5 w Niemczech szczecinianin spotkał się z Wilhelmem Ottem i już w 64. sekundzie pojedynku poddał rywala gilotyną.

Roberto szturmem wdarł się do świadomości polskich fanów MMA. Na KSW 41 wszedł do walki z Borysem Mańkowskim jako późne zastępstwo za Dricusa du Plessisa. Zaprezentował się fenomenalnie, demolując Borysa tak bardzo, że narożnik zdecydował się przerwać ten bój w trzeciej rundzie. Wygrana ta sprawiła, że pas wagi półśredniej powędrował na jego biodra. W pierwszej obronie tytułu co prawda stracił trofeum, ale już w rewanżu z Du Plessisem odzyskał tron. Od tego czasu w KSW wygrywał z Viniciusem Bohrerem, Krystianem Kaszubowskim oraz w ostatniej walce z Michałem Pietrzakiem.

Najbliższa gala KSW odbędzie się już 14 listopada.

16 KOMENTARZE

 1. S

  Wynik taki zaskakujący nie będzie jak mu RoboCop napierdoli

   

  Hah Roberto zapewne go rozszarpie i magiczne lwie serce nie wystarczy 🙂

 2. "Co tu dodawać. Najbardziej zaskakujące starcie w tym roku… Specjalnie dla Państwa… W tym trudnym dla nas wszystkich czasie #ksw @michal_materla vs @soldicmma."

  Tłumaczę na polski i niemarketingowy:

  "Wicie rozumicie, Covid i bieda na świecie, więc wszystkie gale to będą starcia Gym UFD vs nasze lokalne zgrane konie. Jedziemy po kosztach ale 40zł się należy za ppv. Trzymajcie się tam Janusze. Pozdrawiam elo"

 3. Roberto to przegra. Pietrzak już dokładnie pokazał jak trzeba z nim walczyć. Materla zrobi robotę Pietrzaka trochę lepiej i mamy poddanie albo tko w 3 rundzie.

  Mark my words::snoopd::

 4. Fakt – zaskakujące. Kto by pomyślał, że K&L są aż tak mściwi żeby chcieć zabić jedną ze swoich największych gwiazd?

 5. Zero zaskoczenia. Już nas przyzwyczailiście do mielenia ze sobą ciągle tych samych 30 zawodników, tylko w różnych konfiguracjach.

 6. "Rzadko kiedy pojedynki wymyślają się same. Ten pojedynek wymyśliliśmy my."

  Złotousty popłynął po leśmianie, ale najważniejsze że to

  Kolejny REKORD!

 7. Jakies tam szanse upatruje dla Cipka, ale niewielkie..

  Jeżeli pójdzie na wymianę w stójce z Soldiciem to szybki koniec.

  jezeli zrobi dobry game plan: troche na wstecznym, troche uników, próba obalenia i w parterze gwałt 🙂

  tego mu życzę!

 8. Co tu dodawać. Najbardziej zaskakujące starcie w tym roku… Specjalnie dla Państwa… W tym trudnym dla nas wszystkich czasie

  Dziekuję  Panie Macieju , stoimy u progu globalnej egzekucji a Pan w tym trudnym czasie daje nam całego siebie :gabimuchlove:    :razz:utinlaugh:

 9. Powiem więcej, to będzie najbardziej zaskakujące starcie 2020 roku, ale także 2021 i możliwe, że 2022. W międzyczasie czekają nas jeszcze elektryzujące, elektryczne i elektroniczne starcia Mamed vs Askham 3.

  500 KURWA ZAKONTRAKTOWANYCH ZAWODNIKÓW KURWA! A NA UMOWACH DŻENTELMEŃSKICH TO PEWNIE Z 5 TYSIENCY KURWA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.