Michał ”Komar” Włodarek (8-2) gościł w naszym programie W Narożniku i porozmawiał z prowadzącym Pawłem Wyrobkiem. Zawodnik z Poznania jest zawodnikiem KSW w wadze ciężkiej, a w ostatnim pojedynku odprawił Srdana Marovića przez nokaut. Michał miał wystąpić na kolejnej gali polskiego giganta w Łodzi, przygotowywał się do walki z Denisem Stojnićem, jednak gala została przełożona z wiadomych przyczyn. Poniżej znajdują się najciekawsze aspekty wywiadu, które warto sobie odtworzyć.

Paweł Wyrobek: Dobrze znasz Michała Materlę, może chcesz coś o nim powiedzieć?

Michał Włodarek: Przy Materli to ja nie jestem sportowcem. To jest gość zakręcony w MMA, on tym żyje. Dla mnie to numer jeden jako sportowiec. Nawet, teraz kiedy jest przerwa, on cały czas zasuwa.

Paweł Wyrobek: Ile chciałbyś stoczyć pojedynków w tym roku po tym wszystkim? Możemy spodziewać się twojego występu na gali studyjnej?

Michał Włodarek: Może nie na pierwszej, ale na kolejnej gali mnie na pewno zobaczycie. Zaczynamy się przygotowywać.

Paweł Wyrobek: Ciężko będzie ściągnąć rywala z innego kraju? Z polskiego rynku masz może kogoś na oku? Mariusz Pudzianowski, byłbyś chętny?

Michał Włodarek: Takie starcie medialnie mi się przyda, sportowo także Pudzianowski się podciągnął. W tym momencie Bedorf zszedł kategorię niżej, także powodzenia. Chyba sam wybrałbym Damiana Grabowskiego. W sumie z Michałem Andryszakiem już walczyłem, ale jeżeli trzeba, to spotkamy się ponownie. Ja włodarzom mówiłem, że nie kalkuluję z kim mam się bić.

Paweł Wyrobek: A co sądzisz o Philu De Friesie? Pojawiają się głosy, że jest nudnym mistrzem, zgadzasz się z tym?

Michał Włodarek: Wygrywa, ma pas. Może i nie porywa, ale robi, co do niego należy. Jeżeli właściciel pasa wagi ciężkiej prowadzi niewidowiskowe boje, to nic dziwnego, że fani nie odczuwają z tego satysfakcji. Królewska waga w KSW jest słabo obsadzona, ale nie ma, co narzekać. Ja się cieszę, że mogłem wystąpić w Gliwicach.

Paweł Wyrobek: Gdzie masz zamiar się przygotowywać do kolejnego występu?

Michał Włodarek: Różne kluby z Poznania, ale głównie Czerwony Smok.

Po więcej ciekawych aspektów rozmowy z Włodarkiem musimy sięgnąć do naszego wideo. Michał odniósł się także do ewentualnych występów poza KSW oraz wspomniał o końcu swojej kariery.

 

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.