Październik okazał się trzecim najlepszym miesiącem w tym roku. Przyniósł ponad 5100 publikacji o mieszanych sztukach walki w prasie, internecie i RTV.

Tym razem na pierwsze miejsce zestawienia wśród marek powróciło KSW, które pojawiło się w mediach nieco ponad 2000 razy. O organizacji pisano głównie w kontekście gali KSW 55 i powrotu do klatki Mameda Khalidova, ale również nadchodzącego KSW 56 i gali Genesis.

W ostatnim miesiącu na drugie miejsce trafiła organizacja UFC, która uzyskała wynik gorszy od KSW dosłownie o 20 publikacji. Październik w kontekście UFC ponownie należał do Jana Błachowicza, ale też do Mateusza Gamrota i Marcin Tybury, którzy walczyli w Abu Zabi.

Na trzecim miejscu w tym miesiącu znalazła się organizacja Fame MMA, o której pisano i mówiono blisko 500 razy. Natomiast marka FEN uzyskała wynik blisko 400 publikacji.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.