Dobry początek roku zanotowały mieszane sztuki walki w polskich mediach, pojawiło się w nich bowiem ponad tysiąc informacji więcej o MMA niż w styczniu roku 2018.

Największe zainteresowanie mediów (ponad 1500 publikacji) wzbudziła organizacja KSW, która ogłosiła kilka ciekawych zestawień nadchodzącej gali KSW 47. Marka zyskała również sporo dzięki filmowi „Underdog”, który trafił w styczniu do kin. Pisano i mówiono o nim bardzo dużo.

UFC w tym miesiącu osiągnęło wynik ponad 600 materiałów. Tradycyjnie już Joanna Jędrzejczyk i kwestia jej przyszłych walk wzbudziła spore zainteresowanie dziennikarzy. Wśród najbardziej medialnych zawodników tego miesiąca znalazł się również Jan Błachowicz, który w lutym ponownie wejdzie do oktagonu UFC.

W styczniu media opublikowały także blisko 500 materiałów o organizacji FEN, która zorganizowała galę z numerem 23. oraz przygotowuje się do następnego wydarzenia w Warszawie. Natomiast Babilon MMA ze swoją siódmą galą wygenerował blisko 250 materiałów.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.