Luty okazał się zdecydowanie lepszym miesiącem dla MMA w mediach niż styczeń. Ponad 3600 materiałów z prasy, internetu, radia i telewizji dało też 1000 publikacji więcej niż w lutym roku ubiegłego.

Największe zainteresowanie mediów (nieco ponad 1500 publikacji) wzbudziła organizacja UFC. W lutym pisano o walkach Karoliny Kowalkiewicz i Michała Oleksiejczuka. Szczególnie duże zainteresowanie mediów wzbudziła nie tylko przegrana Polki, ale również jej poważna kontuzja oka (blisko 350 materiałów).

KSW w tym miesiącu osiągnęło wynik ponad 800 publikacji. Organizacja ogłosiła kolejne walki nadchodzącej gali w Łodzi. Sporo pisało się również o  programie telewizyjnym „Tylko jeden”, do którego premiery doszło na początku marca.

W styczniu media opublikowały także nieco ponad 260 materiałów o organizacji Fame MMA. Babilon ze swoją kolejną galą osiągnął wynik ponad 150 publikacji, a organizacje ACA i FEN miały po około 100 medialnych doniesień.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.