Fani z niecierpliwością czekają na oficjalne ogłoszenie decyzji dotyczącej przyszłości przez Mateusz Gamrota (MMA 17-0-0). „Gamer” w najnowszym, krótkim wpisie na swojej stronie Facebooku dał swoim kibicom krótką wskazówkę.

„I znów Warszawka, tym razem rodzinnie. No dobra, rodzinnie i trochę biznesowo”

Komentujący zdjęcie fani szybko zaczęli spekulacje dotyczące biznesowych spraw Gamrota w stolicy Polski. „Czyli jednak KSW”, „Dana White pofatygował się do Warszawy z kontraktem?”, „Mateusz, idź do UFC” – to tylko niektóre z komentarzy pod zdjęciem „Gamera”.

Jak sam 29-latek zdradził w ostatnim wywiadzie w programie Oktagon Live, otrzymał on propozycję podpisania kontraktu od największych organizacji mieszanych sztuk walki na świecie – UFC, ONE Championship, ACA, Bellator, PFL oraz KSW. Niewykluczone, że „Gamer” podjął już decyzję i wkrótce dowiemy się, z kim zwiąże się on na najbliższe lata.

29-latek w ostatniej walce na KSW 54 pokonał jednogłośną decyzją sędziów Mariana Ziółkowskiego. Było to siedemnaste zwycięstwo „Gamera” w zawodowym MMA.

Wcześniej Gamrot w klatce KSW pokonywał między innymi Normana Parka, Klebera Koike Erbsta, Grzegorza Szulakowskiego, Renato Gomesa czy Mansoura Baranouiego. W największej polskiej organizacji MMA Gamrot zadebiutował w czerwcu 2013 roku – od tamtej pory zwyciężył pod jej szyldem trzynaście pojedynków.

Reprezentant klubu Czerwony Smok w swojej karierze zdobył dwa mistrzostwa KSW – pokonując Baranouiego zwyciężył pas w wadze lekkiej, natomiast pokonując Erbsta zdobył mistrzostwo wagi piórkowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

I znów Warszawka , tym razem rodzinnie 😊No dobra, rodzinnie i trochę biznesowo 🤫

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.