mateusz gamrot

Po ostatnim zwycięstwie nad Normanem Parkiem, Mateusz Gamrot, szybko wrócić do klatki KSW i już podczas gali KSW 54 zmierzy się z niepokonanym Shamilem Musaevem. Dla Mateusza będzie to ostatnia walka w kontrakcie z polską organizacją.

Mateusz od dawna mówi, że chciałby spróbować swoich sił w organizacji UFC. Na razie jednak chce sprawdzić, jakie oferty pojawią się na stole po najbliższej walce. Zapytany o to w rozmowie dla naszego serwisu Mateusz powiedział:

Na razie to jest moja ostatnia walka w kontrakcie i stanę się wolnym zawodnikiem. Chcę jednak wysłuchać wszystkich ofert, ze wszystkich innych organizacji i myślę, że wybiorę tą najlepszą dla mnie.

Mateusz ma za sobą długą drogę w organizacji KSW, dla której stoczył 13 pojedynków. W tym czasie wywalczył też dwa pasy mistrzowskie – wagi lekkiej i piórkowej. „Gamer” nigdy w zawodowej karierze nie został pokonany. W swoim ostatnim boju dla organizacji zmierzy się z innym niezwyciężonym zawodnikiem, Shamilem Musaevem i jak sam mówi, nastawia się na długi, mocny bój.

Musaev jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale walczy dość chaotycznie i można dostrzec u niego luki w prowadzeniu starcia. Potrafi jednak zaskoczyć backfistem, którym nokautuje rywali. Ma dobrą stójkę i parter, więc będzie to walka przekrojowa. Jak do tej pory Musaev nie sprawdził się jeszcze jednak na pięciorundowym dystansie. Zamierzam więc zaciągnąć go na głęboką wodę i sprawić, że nie wytrzyma tempa walki.

Gala KSW 54 odbędzie się już 29 sierpnia, a walka Mateusza Gamrota z Shamilem Musevem będzie walką wieczoru tego wydarzenia.

36 KOMENTARZE

 1. W UFC Gamrota zabiją. Przynajmniej ci najlepsi. Lubię go i cenię ale lekka w UFC to kosmos.

  Wcale się nie zdziwię jeśli przegra wszystkie walki z top 10. Top 5 nie widzę realnych szans

 2. W UFC Gamrota zabiją. Przynajmniej ci najlepsi. Lubię go i cenię ale lekka w UFC to kosmos.

  Takiego  Alexandra  Hernandeza, który łapie się w końcówce top15 Gamer wg mnie robi, więc na spokojnie z tym zabijaniem

 3. Chcę jednak wysłuchać wszystkich ofert, ze wszystkich innych organizacji i myślę, że wybiorę tą najlepszą dla mnie

  Składam ofertę, za którą nie płacę – w UFC z Sanchezem :boss:

  Chyba dobra waga?

 4. Takiego  Alexandra  Hernandeza, który łapie się w końcówce top15 Gamer wg mnie robi, więc na spokojnie z tym zabijaniem

  Wielu już przechodziło do UFC, którzy wydawało się, że kogo to oni by nie zrobili, a potem ich weryfikowano. Ale akurat w tym przypadku się zgadzam. Gamrot wejdzie na moją listę zawodników, co do których wiążę/wiązałem największe nadzieje w momencie przejścia i będzie najbardziej obiecującą osobą na starcie. Dotychczas z listy Held, Piechota i Błachowicz siadło tylko jedno niestety 😉

 5. Takiego  Alexandra  Hernandeza, który łapie się w końcówce top15 Gamer wg mnie robi, więc na spokojnie z tym zabijaniem

  Możliwe  – tyle, że Hernandez nie łapie się do top 15. Trzecia dziesiątka – powinno być do ogarnięcia, powyżej poza niektórymi nazwiskami raczej lipa. No chyba, że pokaże o wiele więcej niż do tej pory. No i GnP musi być na 100%. Na prawdę mam nadzieje, że nie skończy się tak jak z Heldem.

 6. W UFC zagrzeje miejsce z pewnością , może nie w top5 , może nie w Top10 ale na pewno by sobie radził z wieloma. Do tego 3-4 walki w roku zamiast 1-2 , ciekawe czy dokona słusznego wyboru

 7. Możliwe  – tyle, że Hernandez nie łapie się do top 15. Trzecia dziesiątka – powinno być do ogarnięcia, powyżej poza niektórymi nazwiskami raczej lipa. No chyba, że pokaże o wiele więcej niż do tej pory. No i GnP musi być na 100%. Na prawdę mam nadzieje, że nie skończy się tak jak z Heldem.

  Fakt, wyleciał z 15stki po oklepie od Dobera, niemniej jednak w niej na począku tego roku był.

 8. Najpierw Mateusz musi wygrać. Po porażce myślę, że KSW będzie w stanie spokojnie przebić finansowo ofertę UFC, a wiadomo, że to jest Jego praca i o ile Jankowi się to opłaciło to już w przypadku Gamrota może być inaczej (weźmy chociażby pod uwagę poziom półciężkiej, gdzie obecnie jest dramatycznie a lekkiej – chyba najmocniejszej).

  Później dojdą kontrole antydopingowe itp. Z hypem na top 10 czy 15 poczekajmy na pierwszą walkę.

 9. Czyli już nie: "idę do UFC!" tylko:"wybiorę najlepszą dla siebie ofertę".

  Jak dla mnie to oczywiste i stare już wymuszanie na KSW większych pieniędzy. Możecie już zapomnieć o Mateuszu w UFC… NAIWNIAKI! :mamed:

 10. Jakich kurwa ofert?

  Ostatnio liczyło się tylko to żeby być najlepszym a teraz co kurwa?

  Wątpie że ufc złoży mu najlepszą oferte. Powinien wiedzieć że jak się pokaże to bedzie miał dobre siano. Gdzie ta pewność siebie?

  Ufc albo Mateusz Gamrot.

 11. Czyli jednak nie to UFC, którym się wszyscy jarali, ale "jeszcze zobaczę, gdzie", czyli pewnie nowy wyższy rekordowy kontrakt w rekordowej międzygalaktycznej federacji.

 12. Ewidentnie widać że coś kombinuje osobiście chciałbym aby sprawdził się w ufc i mam nadzieję że dokona słusznego wyboru

 13. Chętnie bym zobaczył przed UFC, Gamera w ACA. To by mogło dać wiele odpowiedzi.

  A ja jednak nie, bo czas nie kutas, nie stoi, więc albo rybki albo akwarium.

 14. Na początek w UFC nigdy nie dostanie dobrej kasy ponieważ na ich rynku jest produktem mało wartościowym, zobaczymy więc czy ambicje sportowe wezmą górę… Zapewne po tym jak jednak podejmie decyzje o zostaniu w KSW będą wymówki typu: bo mam rodzinę itp – tak jak było z Mamedem.

 15. Na razie to jest moja ostatnia walka w kontrakcie i stanę się wolnym zawodnikiem. Chcę jednak wysłuchać wszystkich ofert, ze wszystkich innych organizacji i myślę, że wybiorę tą najlepszą dla mnie.

  :beczka:

  Tyle pierdolenia, tyle zapowiedzi, zapisy kontraktowe, dwe walki, jedna walka, przerwa na ADCC i już ostatnia walka i witamy w końcu UFC.

  Chuj, nie UFC.

  Od początku jednak zaplanowana akcja pod podwyżkę. Nawet nie planowal tam pójść. Ja pierdole:razz:ociesznymirek:

 16. Jak Gamrot czeka na oferty to już możemy się domyślać co to będzie za ruch, jeśli tak faktycznie się stanie będzie można przestać śledzić jego karierę.

 17. Śmieszy mnie to co niektórzy pisza, że to nie UFC i po co to pierdolenie. Gamer bardzo dobra odpowiedz Polityczna, żadnych dróg, nie zamyka, mostów nie pali. A gdyby nie daj boże noga się powineła, to zawsze ma opcje B jako KSW. Świat Panowie i Panie nie jest czarno biały żeby mówic UFC, a KSW niech spie****

 18. I tutaj wychodzi cała ta ambicja… Czuję, że wybierze ciepły kurwidołek i bycie lokalna gwiazdą z lepszym kontraktem w KSW. Dostanie pewnie z 200k podstawy + drugie tyle za wygraną. To się naprawdę opłaca obijając jakiś Ricardo Don Juanów z dżungli.

 19. Śmieszy mnie to co niektórzy pisza, że to nie UFC i po co to pierdolenie. Gamer bardzo dobra odpowiedz Polityczna, żadnych dróg, nie zamyka, mostów nie pali. A gdyby nie daj boże noga się powineła, to zawsze ma opcje B jako KSW. Świat Panowie i Panie nie jest czarno biały żeby mówic UFC, a KSW niech spie****

  KSW niech spie****

 20. Prawdziwy tytuł Po walce z musaevem usiądziemy z Martinem i Maćkiem do rozmów o nowym kontrakcie…. Ksw 60 Gamrot – parke 5

 21. KSW 63- Gamrot – Parke 7 – " Never ending story – return of Arch-Rivals "

  KSW 67- Gamrot – Parke 9 –  " THERE CAN BE ONLY ONE – the greatest rivalry in history  "

 22. KSW 63- Gamrot – Parke 7 – " Never ending story – return of Arch-Rivals "

  KSW 67- Gamrot – Parke 9 –  " THERE CAN BE ONLY ONE – the greatest rivalry in history  "

  KSW 80 – Gamrot vs Mańkowski "Money fight".

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.