Martyn Ford, potężny kulturysta z Anglii, cały czas pracuje nad przygotowaniem się do debiutu w KSW. Przy okazji korzysta też z wiedzy i umiejętności jednego z najlepszych sędziów świata MMA.

Całkiem niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z treningu Martyna Forda z byłym mistrzem KSW Scottem Askhamem. Teraz natomiast Ford podziękował za wsparcie jakie uzyskał od Marca Goddarda, który jest nie tylko jednym z najlepszych i najbardziej znanych sędziów MMA na świecie, ale ma również za sobą karierę zawodniczą. Goddard walczył w klatkach od 2002 do 2008 roku i stoczył w nich 14 pojedynków. Teraz natomiast w całości poświęca się pracy sędziego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Na razie nie wiadomo kiedy faktycznie Martyn Ford wejdzie do klatki KSW. Sam zainteresowany napisał jakiś czas temu, że debiut ma nastąpić w czerwcu tego roku. Na razie jednak plany związane z galami, szczególnie tymi zagranicznymi – debiut Forda miałby nastąpić na rynku brytyjskim – są ograniczone ze względu na ciągle zmieniające się obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.