KSW USA Pudzianowski Pudzian
Mariusz Pudzianowski

Do czwartej zagranicznej gali KSW zostało już tylko kilka dni. Szefostwo organizacji od dłuższego czasu zapowiada jednak, że to nie koniec wydarzeń dziejących się poza Polską. Na razie nie wiadomo, gdzie mogłaby się odbyć następna zagraniczna gala KSW. W najnowszej rozmowie dla serwisu Onet, Martin Lewandowski, współtwórca organizacji, powiedział:

Są mniej i bardziej atrakcyjne rynki, ale wprawdzie każdy kraj graniczący z Polską jest w kręgu naszych zainteresowań.

Precyzując natomiast wymienił kraje, które są dla KSW najbardziej atrakcyjne.

Państwa które częściej czy rzadziej chodzą po głowie to przede wszystkim kraje bałkańskie, Niemcy, powrót do Irlandii i na pewno przez to, że Mariusz Pudzianowski ma siłę i chce walczyć chcielibyśmy przed jego odejściem na emeryturę zagościć w Stanach Zjednoczonych. Gala w stanach byłaby organizowana czysto pod Polonię.

Warto przypomnieć, że nie po raz pierwszy Martin Lewandowski mówi o gali w USA z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Już kilka miesięcy temu, podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych przedstawił taki plan.

Najbliższe wydarzenie organizacji to gala KSW 50, którą odbędzie się 14 września w Londynie.

26 KOMENTARZE

 1. Gala w stanach byłaby organizowana czysto pod Polonię

  Nie można dyskryminować amerykańskich fanów KSW. :jon:

 2. Catering: pierogi, żurek, bigos.

  Drinki: „księżycówka”, „Łzy Sołtysa”

  Gwiazdy wieczoru: Wałęsa, Nasz Św Pamięci Papież Polak, też Św Pamięci Kopernik i Pułaski.

  Przeboje muzyczne: „Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina”, „Sen o Warszawie”, „ Góralu, czy ci nie żal”

  To się może udać, zwłaszcza jak współprowadzącym będzie  :suchykarol:

  czy jakakolwiek gala była kiedyś organizowana dla Nie Polaków?

 3. Czujecie to, Kasta odlicza 3.2.1 na scenę wkracza Krzysiu Krawczyk z "Parostatkiem" a w tle na wielkiej platformie z kominami wpływają kolejni aktorzy tego spektaklu : Pudzian, Brat Pudziana, Mostowiak, Bob Sapp, Butterbean. Publika szaleje.

 4. To lepiej róbcie tę galę, póki Pudziao żyje dalej walczy, bo nikt, powtarzam kurwa nikt, poza Mariuszem nie sprzeda wam gali w USA. To znaczy możecie spróbować z Janikowskim, Jurakiem czy – hue hue hue – jakimś Wrzoskiem, zawsze chętnie zobaczę taką katastrofę, ale lepiej śpieszcie się z Marianem, póki nie odejdzie jeździć tirem i robić wesela. Bo inaczej, jak mawiał klasyk, się zesracie.

 5. A inne nacje? Co z nimi?

  Oczywiście nie zabraknie brazylijskich królów nokautów, o to możemy być spokojni.

 6. :najmancoty:gala na Wembley to kurwa pod kogo ?? Pod Anglików , dla których mma ma sens tylko wtedy gdy ufc przyjezdza?

  Tam nikt prócz Poloni nie zna cyrku :razz:ociesznymirek:

 7. To lepiej róbcie tę galę, póki Pudziao żyje dalej walczy, bo nikt, powtarzam kurwa nikt, poza Mariuszem nie sprzeda wam gali w USA. To znaczy możecie spróbować z Janikowskim, Jurakiem czy – hue hue hue – jakimś Wrzoskiem, zawsze chętnie zobaczę taką katastrofę, ale lepiej śpieszcie się z Marianem, póki nie odejdzie jeździć tirem i robić wesela. Bo inaczej, jak mawiał klasyk, się zesracie.

  Zapomniałeś, że już narodziła się nowa gwiazda i godny następsa Pudziana… chodzi oczywiście o jego brata i jestem święcie przekonany, że w głowach K&L narodziła się juz wizja iz to własnie na jego barkach spoczywać będzie cała gala w stanach

 8. Zapomniałeś, że już narodziła się nowa gwiazda i godny następsa Pudziana… chodzi oczywiście o jego brata i jestem święcie przekonany, że w głowach K&L narodziła się juz wizja iz to własnie na jego barkach spoczywać będzie cała gala w stanach

  A ile to ppv sprzedał Brat Pudziana, z zawodu Brat Pudziana, z imienia Brat Pudziana ? :DC:

 9. Fajna informacja. Przed galą można polać wódeczki i podać bigos albo pierogies. Jak już zacznie szumieć chłopom w głowach to pojawia się Drozda i prowadzi przez godzinę zabawy weselne. Wszyscy tańczą i śpiewają i jest jak u cioci na imieninach za dawnych lat.

 10. A ile to ppv sprzedał Brat Pudziana, z zawodu Brat Pudziana, z imienia Brat Pudziana ? :DC:

  Nie wazne ile sprzedał! Ważne ile sprzeda! Potencjał jest ogromny

 11. Gala w stanach byłaby organizowana czysto pod Polonię.

  Serio myślisz, prostaku lewandowski, że nikt nie zauważył, że gale w UK też nikogo, po za Polskimi emigrantami nie obchodziły?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.