Marcin Wrzosek (MMA 14-6), którym jakiś czas temu zapowiedział, że najprawdopodobniej będzie walczył podczas gali KSW, do której ma dojść w kwietniu we Wrocławiu, ogłosił, że już niedługo poznamy szczegóły tego pojedynku.

Zobacz również: Jednak nie KSW 53. Parke ujawnia termin kolejnej walki mistrzowskiej

W rozmowie z Tomaszem Dębkiem dla serwisu Marcin zapytany o kolejną walkę powiedział:

Już wkrótce będzie bardzo duży news odnośnie mojej kolejnej walki. Warto na niego czekać.

Marcin odniósł się również do ewentualnej walki w nowej formule, czyli pojedynków na gołe pięść.

To bardzo ciekawa formuła. Chciałbym kiedyś spróbować w niej swoich umiejętności. Faktycznie dostałem niedawno ofertę, i to bardzo intratną. Ale musiałem ją odrzucić. Będę miał o wiele większą walkę w KSW. Na tym się skupiam.

Przy okazji warto przypomnieć, że Norman Parke (MMA 28-6-1NC), tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW, ogłosił niedawno, że jego obrona mistrzowskiego tytułu odbędzie się właśnie w kwietniu.

Marcin natomiast w jednym z wcześniejszych wywiadów zapowiadał, że bardzo zależy mu na drugim pojedynku z Irlandczykiem.

Ta walka jest dogadywana. Cały czas cisnę, przypominam o obietnicach właścicielom. Wiem, że Norman chce ze mną walczyć. Powiedział, że jestem najsłabszym przeciwnikiem w tej kategorii. Jeśli tak uważa, to się rozczaruje, tak samo jak za pierwszym razem, kiedy powiedział, że mnie skończy w pierwszej rundzie i odbił się ode mnie. A można powiedzieć, że do walki zszedłem z kanapy. Zupełnie bez przygotowania. Byłem gruby, nieprzygotowany, a i tak przewalczyłem z nim pięć rund.

Wszystko więc wskazuje na to, że panowie mogą zawalczyć z sobą ponownie. Na razie jednak nie wiadomo jak w kwietniu będzie wyglądała sytuacja związana z odwołaniem imprez masowych w Polsce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.