Tuż przed ogłoszeniem rywala dla Borysa Mańkowskiego na galę KSW 57, Mamed Khalidov postanowił przypomnieć organizacji KSW o jej byłym mistrzu, Aslambeku Saidovie i zaproponować jego pojedynek z Borysem.

Borys Mańkowski i Aslambek Saidov mieli okazję już walczyć w przeszłości dwa razy. W pierwszym pojedynku Borys nabawił się kontuzji kostki i przegrał walkę. W drugim poddał Saidova i odebrał mu pas mistrzowski.

Teraz Mamed Khalidov zaproponował KSW, żeby zestawiono obu zawodników po raz trzeci. W jednym z wpisów na Instagramie Mamed napisał:

Saidov vs Mańkowski 3. KSW, Martin Lewandowski, Maciej Kawulski, Wojsław Rysiewski HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO???

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Borys Mańkowski aktualnie ma zaplanowaną walkę. W swoim najbliższym boju podczas KSW 57 zmierzy się z Arturem Sowińskim.

Aslambek Saidov nie walczy dla KSW od roku 2016. Od tamtej pory toczył swoje walki pod banderą ACB, a następnie ACA. Po raz ostatni pojawił się w klatce w listopadzie roku 2019 kiedy to przegrał na punkty z Eliasem Silverio. Od czasu odejście z KSW Saidov stoczył siedem pojedynku, z których pięć wygrał.

Zobacz również: „Dobrze wiecie, że ten pojedynek trzeba zobaczyć” – Sowiński o walce z Mańkowskim

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.