Scott Askham (MMA 19-4), mistrz kategorii średniej KSW, w swoim ostatnim boju pokonał na punkty Mameda Khalidova (MMA 34-7-2). I chociaż relacje obu zawodników były do tej pory raczej neutralne, Anglik postanowił opublikować w mediach społecznościowych wpis przedstawiający zdjęcie z walki z Mamedem, na którym atakuje go ciosami z góry. Po jakimś czasie dorzucił do tego kolejne zdjęcie, tym razem z Mamedem klęczącym po walce i napisał, żeby Khalidov padł na kolana.

Zobacz również: Scott Askham prowokuje Mameda Khalidova: Padnij na kolana!

Na reakcję Mameda nie trzeba było długo czekać. Khalidov postanowił nie komentować zachowania Anglika, a jedynie opublikował zdjęcia, na których Askham jest mocno atakowany i broni się przed ciosami Mameda. Do całego wpisu Khalidov dodał ikony sugerujące, aby Askham się lepiej nie odzywał.

Mamed Khalidov i Scott Askham zawalczyli z sobą podczas grudniowej gali KSW 52 w Gliwicach. Na razie nie wiadomo kiedy zawodnicy ci powrócą do okrągłej klatki KSW i jakich będą mieli rywali. Anglik od pewnego czasu jest natomiast na medialnej, wojennej ścieżce z Tomaszem Narkunem (MMA 17-3), mistrzem wagi półciężkiej organizacji KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.