Na odpowiedź Łukasza Jurkowskiego (17-11) długo nie trzeba było czekać. „Juras” za pośrednictwem Instagrama odniósł się do ostatnich słów Piotra Walawskiego (8-5-1).

Zobacz także:
Piotr Walawski do Jurasa: Krytykuje się rzyganie, podczas gdy nie wychodzi się do drugiej rundy bo mostek boli
„Juras” o walce Bartosiński vs Walawski: „Stary dziad walczył trzy walki jednego wieczoru, nie trzy rundy”

Jurkowski przypomniał sytuację, o której wspomniał Walawski, jednak życzy 22-latkowi między innymi walki dla organizacji KSW.

„Mostek połamany przez Bartosza Fabińskiego i Daniela Omielańczuka na sparingach przed walką. Życzę ci chłopcze, abyś kiedykolwiek miał możliwość sparować z takimi asami i życzę, aby mimo tego co pokazałeś w programie, zrobił karierę i miał szansę wyjść do walki w KSW, tak jak ja to robię od 2004 roku.

Chciałeś być złośliwy? Źle znosisz krytykę? Może lepiej zabrać się do pracy niż szukać fejmu moją osobą. Pokora. Słowo klucz.

Także do pracy i zapytaj trenerów Marcina Wrzoska i Łukasza Zaborowskiego, czy to było potrzebne. Powodzenia”

„Leda” w programie „Tylko Jeden” pokonał jednogłośną decyzją sędziów Pawła Kiełka. Zagwarantował sobie tym awans do półfinału. Tam jednak po dwóch wyrównanych rundach w starciu z Adrianem Bartosińskim, przegrał przez nokaut w trzeciej rundzie.

Po powrocie do klatki po ponad sześciu latach, Jurkowski stoczył do tej pory trzy starcia. W 2017 roku niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Rameau Sokoudjou, w 2018 przegrał ze wspomnianym wcześniej Martinem Zawadą, natomiast w 2019 roku przez kontuzję rywala pokonał Stjepana Bekavaca.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.